Menu

Dobry występ Polaków w Barnsley Wyróżniony

• Napisał
Dobry występ Polaków w Barnsley

Mistrzostwa Europy WKO Open European Championships 2022 odbyły się 30 kwietnia w miejscowości Barnsley. Świetnie wypadła na nich  kadra Polski WKO POLAND.

Team Polski utworzony przez Artura Gronkiewicza, trenera i dyrektora WKO POLAND na terenie Anglii, wywalczył aż dwadzieścia dziewięć medali, osiem złotych, osiem srebrnych i trzynaście brązowych. Walczyło 15 zawodników w różnych kategoriach i formułach, w takich jak Kickboxing, K1, Sport Boxing, wszyscy zawodnicy dali wspaniałe walki, dając kibicom wiele emocji.
Zawodnicy którzy walczyli na mistrzostwach Europy WKO Open European Championships 2022 to:

Robert Gronkiewicz zdobył srebrny medal formuła K1 Ligh Contact

Rafał Pawłowski zdobył złoty medal w K1 Ligh Contact i srebrny medal w formule K1 Full Contact

Krystian Such zdobył złoto w formule K1 Ligh Contact i brązowy medal w Sport Boxing

Colin Mikołajczyk zdobył dwa złote medale w Sport Boxing i złoto i srebro w Kickboxing Ligh Contact

Wiktor Wilczynski zdobył złoto w Sport BOXING srebro w K1 Ligh Contact i srebro w formule Kickboxing Ligh Contact