MenuSuthwestern i Southeastern niesłusznie kazały dopłacać do kart TFL. Zobacz gdzie zgłosić roszczenie.

  • Napisał 
Suthwestern i Southeastern niesłusznie kazały dopłacać do kart TFL. Zobacz gdzie zgłosić roszczenie.

Koleje, które przewożą miliony ludzi do pracy naliczały niesłuszne dopłaty do kart TFL - stiwerdził sąd. Teraz pasażerowie mogą otrzymać odszkodowanie. Gdzie zgłosić roszczenie? Przeczytaj.

Koleje południowo wschodnie i południowo zachodnie będą musiały wypłacać odszkodowania pasażerom za niesłusznie naliczone dodatkowe opłaty.
Chodzi o pasażerów podlondyńskiej southeastern i southwestern którzy codziennie dojeżdżali do pracy i mieli wykupione karty TFL.
W sprawie z powództwa jednego z pasażerów sąd uznał, że koleje niesprawiedliwie nakazały dopłacać do kart. Jak wskazano operatorzy niesłusznie
naliczali opłaty graniczne na przykład dla stref od pierwszej do trzeciej - każąc dopłacać do karty kolejowej, co w niektórych przypadkach oznaczało dwa razy droższe dojazdy do Londynu. Jeśli więc dojeżdżałeś koleją southwestern albo southeastern możesz zgłosić się po odszkodowanie do prawników
Charles Lyndon Ltd, - adres mailowy znajdziecie poniżej. Kancelaria podaje, że z tego tytułu nie poniesiesz kosztów, wystarczy, jeśli zgłosisz roszczenie.

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub pocztą na adres  Charles Lyndon Ltd, 22 Eastcheap, London, EC3M 1EU.

Powrót na górę