MenuMężczyzna w stroju Spider-Mana wszczął bójkę w sklepie Asda

  • Napisane przez  goniec.com
Mężczyzna w stroju Spider-Mana wszczął bójkę w sklepie Asda

W Londynie doszło do niecodziennej sytuacji. Mężczyzna w przebraniu Spider-Mana wszczął bójkę w sklepie Asda. Na nagraniu widać jak uderza on kobietę, która upada na ziemię. W związku z incydentem, podczas którego zaatakowano pracowników aresztowano pięć osób. Zdarzenie miało miejsce w dzielnicy Clapham w Londynie.

 Związek zawodowy GMB Union potępił ataki i zaznaczył, że takich zdarzeń jest coraz więcej, a parlament musi podjąć działania w celu zaostrzenia prawa.

Na filmie opublikowanym w mediach społecznościowych widać, jak mężczyzna w kostiumie Spider-Mana atakuje pracowników sklepu Asda, w tym kobietę, którą kopnął w gardło i uderzył pięścią w twarz. Dalej na nagraniu widać osobę na wózku inwalidzkim, który jest odciągany z miejsca walki, a mężczyzna w kostiumie Spider-Mana uderza ludzi czymś, co wygląda jak kula ortopedyczna.  Dwóch mężczyzn w wieku 37 i 35 lat oraz 18-letnia kobieta i 17-letnia dziewczyna zostali aresztowani pod zarzutem awantury i szerzenia przemocy, a 31-letni mężczyzna (Spider-Man) został aresztowany pod zarzutem poważnego uszkodzenie ciała i wszczynania awantury. 

London Ambulance Service podał, że pięć osób zostało zabranych do szpitala w celach profilaktycznych, natomiast 20-letnia kobieta, która została uderzona przez napastnika, została opatrzona. (Źródło: polsatnews.pl)

Film zobaczcie pod tym linkiem: yakismadi spiderman

Powrót na górę