MenuAmazon Prime Day - ulubiony dzień kupujących. Kiedy przypada?

  • Napisane przez  goniec.com
Amazon Prime Day  - ulubiony dzień kupujących. Kiedy przypada?

Amazon Prime Day stał się podstawowym wydarzeniem dla doświadczonych kupujących, ponieważ detaliczny gigant oferuje zniżki swoim subskrybentom.

Eksperci zalecają zwracanie uwagi na przedmioty, których szczególnie potrzebujemy – niezależnie od tego, czy jest to ekspres do kawy, czy zestaw ogrodniczy – ale nie dajmy się wciągnąć w kupowanie większej ilości rzeczy niż potrzebujemy - zalecają .

W przeciwieństwie do Czarnego Piątku oferty Prime Day są dostępne tylko na stronie Amazon.

Kiedy przypada  Amazon Prime Day 2021? 
Amazon Prime Day 2021 odbędzie się między 21 a 22 czerwca. W zeszłym roku wydarzenie zostało przeniesione na październik, dając kupującym możliwość wcześniejsze zakupu prezentów świątecznych. Jednak, w tym roku, gigant wrócił do letniego harmonogramu, więc spodziewajmy się ofert na wszystko, od grilla po słuchawki douszne.

Prawdopodobnie zobaczymy zniżki na produkty Amazon, takie jak systemy alarmowe Echo Dot i Ring, oraz inne produkty technologiczne, takie jak Fitbity i iPady.

Aby uzyskać dostęp do ofert, musimy być członkiem Amazon Prime. Witryna detaliczna oferuje 30-dniowe bezpłatne wersje próbne, więc jeśli chcemy wypróbować usługę – która obejmuje Prime Video i bezpłatną dostawę – możemy wypróbować ją przez miesiąc. (Źródło: metro.co.uk)

Powrót na górę