MenuOpóźnienia w dostawie poczty i paczek. Royal Mail wymienia obszary

  • Napisane przez  goniec.com
Opóźnienia w dostawie poczty i paczek. Royal Mail wymienia obszary

Royal Mail opublikowała listę obszarów, w których wystąpiły opóźnienia w dostawach. Poczta stwierdziła, że ​​w niektórych obszarach usługa będzie ograniczona, ponieważ tak wielu pracowników albo zarażonych koronawirusem, albo samoizoluje się. 

Royal Mail wymieniła 28 obszarów, w których dostawa poczty może być opóźniona. 27 punktów to miejsca w Anglii i jedno w Irlandii Północnej (13 w Londynie lub w jego pobliżu, inne obejmują Leeds w West Yorkshire, Chelmsford w Essex, Widnes w Cheshire i Margate w Kent).  Problemy pojawiły się już z dostawami w okresie Bożego Narodzenia. Niektórzy poszkodowani mieszkańcy skarżyli się, że nie dostarczono im poczty przez ponad miesiąc, a jednocześnie pojawiły się obawy , że starsi mieszkańcy nie otrzymają powiadomień o dostępnej dla nich szczepionce na koronawirusa. We wtorek Royal Mail poinformowała: „Ze względu na problemy z zasobami, dostawy w następujących obszarach mogą być ograniczone”.

Te obszary to:

Ashford (TN23-TN27)
Barnsley (S70, S71, S72 and S75)
Basildon (SS13-SS16)
Bow (E3)
Bury St Edmunds (IP28-IP33)
Chelmsford (CM1-CM3)
Christchurch (BH23)
Daventry (NN11)
Debden (IG7-IG10)
Enfield (EN1-EN3)
Grays (RM16-RM20)
Hampton (TW12)
Highbury (N5)
Hornsey (N8)
Horsham (RH12, RH13)
Ilford (IG1-IG6)
Leeds City (LS1-LS5)
Lewisham (SE13)
Magherafelt (BT45, BT46)
Margate (CT7-CT9)
Rugeley (WS15)
Somerton (TA11)
South Ockendon (RM15)
South Woodford (E18)
Upper Holloway (N7)
Wandsworth (SW18)
Wellington (TA21)
Widnes (WA8).

Royal Mail zaznacza: „Pomimo naszych najlepszych wysiłków i znacznych inwestycji w dodatkowe zasoby, niektórzy klienci mogą doświadczyć nieco dłuższych terminów dostaw niż nasze zwykłe standardy usług. Wynika to z wyjątkowo dużych wolumenów, które obserwujemy, zaostrzonych przez środki związane z koronawirusem, które wprowadziliśmy w lokalnych centrach pocztowych i biurach dostawczych, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym ludziom i klientom”. (Źródło: bbc.com, independent.co.uk)

Powrót na górę