MenuProgram "Jedzenie za pół ceny". KFC nagina zasady?

  • Napisane przez  goniec.com
Program "Jedzenie za pół ceny". KFC nagina zasady?

Klienci w KFC i Pret A Manger skarżyli się, że pracownicy nie rozumieją rządowego programu „Eat Out to Help Out”. O co chodzi? 

Pojawiły się głosy zirytowanych klientów, że jeden z menedżerów próbował wmówić im, że zniżka od poniedziałku do środy jest stosowana tylko po południu. Ponadto, miały się zdarzać sytuacje, że niektórzy pracownicy wymuszali minimalne wydatki w wysokości 10 funtów lub poprosili o okazanie kuponu. Zgodnie z wytycznymi rządowymi zniżka musi być stosowana przez cały sierpień od poniedziałku do środy bez wymogu minimalnych wydatków. Jednak niektórym klientom powiedziano, że program nie obowiązuje jeszcze w restauracjach KFC.Jeden z nich napisał: „Cześć @KFC_UKI. Miałem dziś ucztę bez kości, ale powiedziano mi, że program„ eat out to help out ”jest dziś nieaktualny. Bcos kfc nie ma jeszcze licencji? Twoje konto na Twitterze mówi przez cały sierpień ...". Inny powiedział: „Reklamujesz Whitstable jako część programu Eat out, aby pomóc w realizacji programu, ale nie jest on oferowany w sklepie”. Kolejny: „Zamówiłem dzisiaj jedzenie w oddziale Bexhill on Sea na obiad i zapłaciłem pełną cenę. Personel powiedział, że witryna jest nieprawidłowa i że nie bierzesz udziału w programie Eat Out to Help Out… czy to prawda? Mogę podać szczegóły DM." Rzecznik KFC powiedział, że popularna sieć oferuje 50-procentową zniżkę „dla wszystkich produktów, do 10 funtów na osobę bez minimalnych wydatków”. - " Zgodnie z zamierzeniami rządu dotyczącymi programu, jest on dostępny w postaci żywności zamawianej do spożycia w poniedziałek, wtorek i środy przez cały sierpień. Obecnie w akcji uczestniczy 580 restauracji, które można znaleźć na naszej stronie internetowej. Dla tych, którzy martwią się, że przegapią, dodajemy jeszcze więcej w ciągu najbliższych kilku dni, aby zwiększyć to do około 700 naszych restauracji". Rzecznik prasowy Pret powiedział, że sieć kawiarni „ciężko pracowała, aby upewnić się, że jest prawidłowo wdrożona we wszystkich kwalifikujących się sklepach”. „Codziennie sprawdzamy wdrażanie programu i upewniamy się, że wszyscy członkowie zespołu rozumieją, jak to działa.Jeśli klienci mają jakiekolwiek problemy, prosimy o kontakt z naszym zespołem obsługi klienta, a my rozwiążemy problem tak szybko, jak to możliwe”.

W programie "jedzenie za pół ceny" udział bierze ponad 72 000 lokali, które oferują teraz 50% zniżki, do 10 GBP na osobę. Akcja cieszy się bardzo dużą popularnością. (Źróło: dailymail.co.uk) 

 

Powrót na górę