MenuKONKURS Z NAGRODAMI: Wakacyjne zdjęcie z „Gońcem”!

  • Napisane przez  Goniec.com
KONKURS Z NAGRODAMI: Wakacyjne zdjęcie z „Gońcem”!

Z okazji 18-lecia magazynu "Goniec Polski" zapraszamy Państwa do udziału w konkursie fotograficznym. Aby wygrać atrakcyjne upominki wystarczy przesłać nam zdjęcie z wakacji z dowolnym wydaniem miesięcznika „Goniec”. Do wygrania atrakcyjne upominki.

Zasady konkursu są proste. Jego uczestnik przesyła nam zdjęcie z wakacji z dowolnym wydaniem miesięcznika „Goniec” na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., z dopiskiem „Wakacje z Gońcem”, podając w treści wiadomości imię i nazwisko oraz dzielnicę/miasto, w którym mieszkasz oraz nazwę miejsca, w którym zdjęcie zostało wykonane. Nie ma znaczenia, czy na zdjęciu będzie sam Autor, czy będzie on z rodziną lub przyjaciółmi, czy z ulubionym czworonogiem. Ważne, by na zdjęciu widoczny był „Goniec”. Prosimy tylko, by wykonane zdjęcia były dobrej lub bardzo dobrej jakości, a ich rozdzielczość nie mniejsza niż 72 i nie większa niż 300 dpi. 

Podobnie jak w przypadku konkursu rysunkowego, będziemy oceniać Państwa kreatywność. Nagrodzimy trzy najciekawsze prace. Do wygrania: 1. Smartfon Huawei Y7 (2019); 2. AMAZON Echo Dot with Clock (3rd Generation); 3. Zestaw – niespodzianka. Najciekawsze zdjęcia opublikujemy w drukowanym wydaniu miesięcznika oraz na portalu Goniec.com.

Na Wasze prace czekamy do końca sierpnia 2020 r. Rozstrzygnięcie i ogłoszenie wyników konkursu nastąpi we wrześniowym wydaniu „Gońca Polskiego” oraz na portalu Goniec.com. Z laureatami skontaktujemy się drogą mailową. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w REGULAMINIE KONKURSU. Serdecznie zapraszamy do udziału w zabawie. W razie jakichkolwiek pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Naszym najmłodszym Czytelnikom przypominamy, iż trwa konkurs plastyczny na narysowanie okładki "Gońca", w którym można wygrać m.in. "Tablet Amazon Fire HD 8 Alexa 8 Inch 32GB" czy "Zestaw młodego plastyka". Więcej na temat konkursu plastycznego TUTAJ.

Powrót na górę