Menu

 

 

 

 Uwaga! Konkurs plastyczny dla najmłodszych Czytelników!

  • Napisane przez  Goniec.com
Uwaga! Konkurs plastyczny dla najmłodszych Czytelników!

Z okazji osiemnastych urodzin "Gońca Polskiego" z niebywałą radością zapraszamy Was, Szanowni Czytelnicy, do wzięcia udziału w konkursie plastycznym "Goniec jak malowany". Do wygrania atrakcyjne nagrody: Tablet Amazon Fire HD 8 Alexa 8 Inch 32GB, Zestaw młodego plastyka oraz Zestaw – niespodzianka. Ponadto najciekawsze prace opublikujemy w drukowanym wydaniu miesięcznika „Goniec” oraz na portalu Goniec.com.

Konkurs adresowany jest do naszych najmłodszych Czytelników. Tematem przewodnim pracy jest: „Jaki jest Twój ulubiony sposób spędzania czasu latem”. Technika wykonania? Oczywiście dowolna! Oceniać będziemy przede wszystkim kreatywność naszych małych twórców.

Aby wziąć udział w Konkursie należy namalować okładkę dla miesięcznika „Goniec Polski”, po wcześniejszym POBRANIU SZABLONU

Pokolorowaną okładkę należy podpisać z drugiej strony, podając imię, nazwisko, wiek, dzielnicę/miasto, w którym mieszkasz. Koniecznie jest podanie numeru telefonu oraz adresu zwrotnego do korespondencji, gdyż z laureatami skontaktujemy się telefonicznie lub/i listownie.

Tak przygotowaną okładkę wyślij do nas pocztą (format A4) na adres biura: Goniec Polski, 84 Uxbridge Road, Ealing, London, W13 8R; z dopiskiem „Okładka”.

Sprawa najważniejsza - nagrody. Wyróżnimy trzy pierwsze miejsca. I tak, do wygrania: 1. Tablet Amazon Fire HD 8 Alexa 8 Inch 32GB2. Zestaw młodego plastyka3. Zestaw – niespodzianka ;-). Ponadto najciekawsze prace opublikujemy w drukowanym wydaniu miesięcznika „Goniec Polski” oraz na portalu Goniec.com. Wydrukowane szablony okładek można znaleźć m.in. w placówce Sami Swoi Przekazy Pieniężne w zachodnim Londynie (Ealing Broadway, 60 The Mall; obok polskiego kościoła).

Na Wasze prace czekamy do piątku, 31 lipca 2020 r. Rozstrzygnięcie i ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w sierpniowym wydaniu „Gońca Polskiego” oraz na Goniec.com. Z laureatami skontaktujemy się telefonicznie lub listownie. Szczegóły znajdziecie Państwo w REGULAMIN KONKURSU

 

                              WYDRUKUJ SZABLON OKŁADKI GOŃCA

Powrót na górę