Menu


Akademia Kobiety PPA: Webinar o stresie

Akademia Kobiety PPA: Webinar o stresie

Już 4 lipca (sobota) o godzinie 10:00 (UK) spotkamy się na kolejnym darmowym webinarze prowadzonym przez wolontariuszki projektu Akademia Kobiety PPA. Porozmawiamy o stresie, funkcji jaką spełnia w naszym życiu i sposobach radzenia sobie z jego nadmiarem.

Nasze prelegentki wprowadzą Was w trening autogenny Schultza i jacobsona, artterapię i muzykoterapię oraz doradzą jak zacząć swoją przygodę z mindfulness i jogą twarzy. Obecna pandemia i poczucie niepewności, które nam w związku z nią towarzyszy, może objawić się podwyższonym poziomem stresu. Chcemy zatem w przystępny sposób przedstawić Wam potwierdzone badaniami sposoby zarządzania stresem. Dodatkowo poruszone zostaną tematy asertywności i wyznaczania zdrowych granic oraz interwencji kryzysowej w czasie pandemii,

Webinar jest darmowy, jednak obowiązują zapisy na wydarzenie. Aby dokonać rejestracji napisz do nas na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Liczba miejsc ograniczona! Zespół Akademii Kobiety, Polish Psychologists’ Association, POSK, 238-246 King Street, London, W6 0RF, www.polishpsychologists.org, Reg. Charity No: 1146273.

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę