Menu


Tymczasowe zamknięcie POSK dla odwiedzających

Tymczasowe zamknięcie POSK dla odwiedzających

- Drodzy Przyjaciele, zgodnie z rekomendacjami rządu, zdecydowaliśmy się na tymczasowe zamknięcie POSK dla odwiedzających od najbliższego poniedziałku. Wszystkie wydarzenia, które miały się odbyć do końca kwietnia zostaną przeniesione na nowe terminy - pisze w komunikacie Joanna Młudzinska, przewodnicząca, POSK.

Bezpieczeństwo i dobrobyt naszej społeczności, odwiedzających i pracowników jest dla nas nas najwyższym priorytetem. Apelujemy do wszystkich Polaków o ścisłe przestrzeganie zaleceń rządu dotyczących zachowania odległości od innych osób w interakcjach społecznych i zasad higieny.

POSK jest organizacją charytatywną, która polega na przychodach z wynajmu biur i sal, sprzedaży biletów i darowizn. Decyzja o zamknięciu Ośrodka jest dla nas niezwykle trudna i wywoła poważne konsekwencje finansowe w kolejnych miesiącach. Jeśli chcieliby Państwo pomóc nam przetrwać ten trudny okres, zachęcamy do wsparcia nas przez nasze konto CharityCheckout - https://posk.charitycheckout.co.uk/donate#!/

Mamy nadzieję, że kiedy ten kryzys minie, nadal będą Państwo wspierać naszą misję służenia "Polsce i wolnym Polakom na pożytek" oraz pokazywania wszystkim tego, co najlepsze w polskiej kulturze.

Będziemy na bieżąco analizować dzisiejszą decyzję zgodnie z ewentualnymi dalszymi zaleceniami rządu.

W międzyczasie badamy możliwości wsparcia naszej społeczności w tym trudnym momencie w inny sposób, m.in. przez internet.

Dziękujemy za Waszą wyrozumiałość i ciągłe wsparcie.

Do zobaczenia w POSK-u!

Joanna Młudzinska
przewodnicząca, POSK

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę