Menu


Sami Swoi znów zagrają z Orkiestrą!

Sami Swoi znów zagrają z Orkiestrą!

Jak informują przedstawiciele największej polskiej sieci przekazów pieniężnych na Wyspach, po raz dziewiąty Sami Swoi PrzekazyPieniezne.com wspierać będą Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. – Gramy do 18 stycznia 2019 r.

Jak podkreśla Magdalena Lenart, Marketing Officer w firmie Sami Swoi PrzekazyPieniezne.com, w trakcie tego szczególnego okresu przekazy na rzecz Orkiestry będą darmowe. – Przekazy możesz wykonać w jednej z naszych czterech autoryzowanych placówek, przez Internet na stronie przekazypieniezne.com, u agentów Sami Swoi oraz przez naszą infolinię dzwoniąc pod numer 02070992441 lub 08458682201.

Wszystkie zebrane środki trafią oczywiście na konto WOŚP, a celem tegorocznej zbiórki jest zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy od lat jest uznawana za organizację o największym zaufaniu społecznym w Polsce. Celem Fundacji jest działalność w zakresie ochrony zdrowia. Priorytetem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest poprawa stanu ich zdrowia, jak również promocja zdrowia i profilaktyki zdrowotnej.

W ubiegłym roku firmie SamiSwoi udało się pobić dotychczasowy rekord. Kwota, jaką zebrano dzięki ogromnej hojności rodaków wyniosła aż 10.689,60 funtów.

– Razem z nami wspieraliście Orkiestrę niezwykle aktywnie, wrzucając pieniądze do puszek w naszych placówkach, wykonując darmowe przekazy w punktach, telefonicznie i przez Internet. Dziękujemy, że bawiliście się z nami podczas Orkiestrowych wydarzeń specjalnych. Nie sposób przemilczeć Waszego zaangażowania podczas wydarzeń w Oxford, Bedford i Hull, gdzie byliśmy głównym sponsorem imprez.

Zatem słów kilka o tym, co tam się działo… – W Bedford, gdzie Orkiestra gra nieprzerwanie od 2009 roku, zarówno sztab, jak i Wy pokazaliście, jak należy się bawić. Największa sala koncertowa w Corn Exchange tętniła nie tylko muzyką, ale i mnóstwem pozytywnej energii. Jest nam miło, że pomimo wspaniałych koncertów ciągle byliście z nami, podchodziliście do stoiska, wypełnialiście kupony konkursowe. Widoczny był Wasz entuzjazm, który niewątpliwie pomógł w zbiórce pieniędzy w sztabie Bedford – wspomina nasza rozmówczyni.

– W tym roku również liczymy na Wasze dobre serducha! Sami Swoi i Goniec Polski wspierają, pomóż i Ty! Wykonaj DARMOWY transfer WOŚP do 18.01.2019 r. Każdy funt ma znaczenie – apeluje Lenart.

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę