Menu


Ciążowy brzuch Meghan zaskakuje. Czy to faktycznie bliźniacza ciąża?

Ciążowy brzuch Meghan zaskakuje. Czy to faktycznie bliźniacza ciąża? polemi.co.uk

Kiedy opinia publiczna dowiedziała się o ciąży Meghan Markle, jej ciążowy brzuch jest w centrum uwagi. Według brytyjskich mediów, wielkość sporego brzuszka zwiastuje ciążę bliźniaczą. 

Publiczne wystąpienia Meghan Markle oglądane są z dużym zainteresowaniem ze względu na ogłoszoną ciążę. Media brytyjskie wręcz kuszą się o określenia „ogromnego” brzucha, który ma oznaczać bliźniaczą ciążę. 

Plotki oraz spekulacje na temat spodziewania się przez parę książęcą Sussex bliźniaków nasili się po jednym z wyjść księżnej. Dziennikarze zauważyli, że ma bardzo duży brzuch, mimo że do rozwiązania zostało sporo czasu. Takie same wnioski mają fani rodziny królewskiej. 

- Meghan wygląda, jakby miała mieć bliźniaki. Brzuszek jest ogromny! Staram się nie mieć nadziei, ale te zdjęcia mi to utrudniają! To tylko 5 miesięcy?! Meghan Markle ZDECYDOWANIE spodziewa się bliźniąt – pisali fani na Twitterze. 

Co ciekawe, w sprawę włączyli się również bukmacherzy, którzy przez pewien czas przyjmowali zakłady dotyczące bliźniaczej ciąży Meghan. Podobno postawiono bardzo duże pieniądze na tę opcję. 

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę