Menu


Utrudnienia na lotnisku Heathrow. Są wstrzymane i odwołane loty

Utrudnienia na lotnisku Heathrow. Są wstrzymane i odwołane loty shutterstock

Dzisiaj rano odwołano oraz wstrzymano loty. Podobno pojawiły się problemy techniczne. 

Heathrow to największe lotnisko w Londynie. Dziennie obsługuje około ponad 200 000 pasażerów, więc jakiekolwiek problemy, czy też opóźnienia wprowadzają ogromny chaos. Do takiej właśnie sytuacji doszło dziś rano. 

Lotnisko wydało oficjalne oświadczenie, w którym tłumaczy, że pracuje nad rozwiązaniem problemów technicznych. Zapewniają także, że chcą się z nimi uporać jak najszybciej, by wróciła płynność w zaplanowanych na dziś lotach. Choć póki co, podróżujący mogą spodziewać się odwołanych lub wstrzymanych kursach i ogólnie pojętego chaosu. 

- Zarówno samoloty przylatujące jak i wylatujące z lotniska zostały wstrzymane albo przekserowane dzisiaj rano (w godzinie ciemności, gdy potrzeba świateł) – powiedziały władze lotniska Heathrow telewizji CNBC. 

Problemy natury technicznej spowodowały, że niektórzy pasażerowie zmuszeni byli kupić bilety na inny lot, pozostali zaś uzbroić się w cierpliwość i czekać na opóźniony samolot. Wywołało to na lotnisku wiele negatywnych emocji, chaos i zamieszanie. 

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę