Menu


Men’s Health opublikował erotyczną sesję Meghan Markle

Men’s Health opublikował erotyczną sesję Meghan Markle screen/YouTube.com

Księżna Sussex cały czas jest na celowniku tabloidów i osób, które chcą zaszkodzić rodzinie królewskiej. Magazyn Men’s Health opublikował wideo do erotycznej sesji Meghan Markle. 

Znany magazyn „Men’s Health” opublikował sesję Meghan Markle, która miała być bronią celowaną w członków rodziny królewskiej. Pierwszy, podobny incydent miał miejsce już w 2012 roku, kiedy to francuska redakcja „Closer” udostępniła zdjęcia topless Kate Middleton, zrobione z ukrycia. Wtedy sprawa od razu trafiła do sądu, a brytyjska rodzina otrzymała 92 tys. funtów odszkodowania. 

Redakcja „Closer” postanowiła jednak się odwołać i nie zaprzestać na dalszym ataku rodu Windsorów. Po ślubie księcia Harry’ego i Meghan Markle, dziennikarze przypomnieli wszystkim o dawnej sesji nowej księżnej. Co ciekawe, niespodziewanie Men’s Health opublikował nagrania, które towarzyszyły podczas erotycznych zdjęć.

Wyraz erotyczna należy jednak wziąć w duży cudzysłów, ponieważ była modelka i aktorka amerykańska nie pozowała nago, natomiast w kobiecy i nieco pikantny sposób eksponowała walory swojego ciała, podczas…grillowania kotletów do burgera. 

- Oni są szczęśliwi, mogąc pokazać swoje seksowne zdjęcia, ale tylko wtedy, kiedy sami je kontrolują. Za to w innym wypadku od razu żądają olbrzymich pieniędzy – komentował anonimowo jeden z prawników reprezentujących "Closer". – Tu w grę wchodzi jakaś śmieszna hipokryzja, a oburzająca kwota odszkodowania tylko to odzwierciedla – kwitował. Jeżeli sądu to nie przekona, w odwodzie podobno są inne "śmiałe sesje" z udziałem Markle.

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę