Menu


Królowa Elżbieta II obchodziła urodziny. Czy Meghan Markle zaliczyła wpadkę?

Królowa Elżbieta II obchodziła urodziny. Czy Meghan Markle zaliczyła wpadkę? shutterstock

W Londynie odbyła się ogromna parada na cześć królowej Elżbiety II, która obchodziła swoje 92 urodziny. W uroczystościach brali udział także nowożeńcy – książę Harry i księżna Meghan. Według niektórych księżna Sussex złamała zasady królewskiego protokołu. 

Udział w urodzinowych obchodach wzięła udział cała rodzina królewska. Wyjątek stanowiła nieobecność męża królowej Elżbiety II – Filipa, który już rok temu wycofał się z oficjalnych i reprezentatywnych uroczystości. Ponadto, w tym roku przeszedł operację biodra. 

Podczas trwania sobotniej parady, mieszkańcy Wielkiej Brytanii mogli podziwiać m.in. uroczysty przelot samolotów brytyjskich sił powietrznych RAF. Choć mimo mocy atrakcji, uwagę wielu zwrócił jednak strój księżnej Sussex, który uważany jest za niestosowny.

Według zasad królewskiego protokołu, członkowie rodziny królewskiej, szczególnie kobiety nie mogą odsłaniać zbyt mocno swojego ciała, w tym m.in. ramion. 

Meghan Markle na tę okoliczność postawiła na kreację od Caroliny Herrery - pudrową sukienkę z łódkowym dekoltem, czyli z odkrytymi ramionami. Właśnie ten szczegół wzbudził najwięcej kontrowersji. W Sieci zważało na ten temat, a Internauci podzielili się na dwa obozy – jedni uważają, że po prostu zaliczyła wpadkę, drudzy zaś sądzą to za celowe działanie, ponieważ chce wprowadzić trochę „amerykańskiego ducha” do rodziny królewskiej. 

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę