Menu


Książęcy ślub bez ojca Meghan Markle?

Książęcy ślub bez ojca Meghan Markle? shutterstock

Prawdopodobnie ojciec narzeczonej księcia Harry’ego nie przyleci do Wielkiej Brytanii na ślub. Informacje te podał portal plotkarski TMZ, powołując się na rozmowę z ojcem Meghan, Thomasem Markle. 

- Markle i książę Harry proszą ponownie o zrozumienie i szacunek także dla pana Markle w tej trudnej sytuacji – podkreśla w oświadczeniu Pałac Kensington.

Pałac Kensington poinformował, że przyszła para młoda prosi o zrozumienie dla ojca Meghan Markle, po tym, jak ogłosił portalowi TMZ, że nie zjawi się na uroczystości zaślubin. Jak sam podkreśla, nie chce zrobić wstydu rodzinie królewskiej, szczególnie, gdy świat obeszła informacja o otrzymaniu potężnego wynagrodzenia – 100 tys. dolarów za „ustawkę” z paparazzi. 

Thomas Markle nie zaprzecza o temu, ale tłumaczy przy tym, że honorarium nie wynosiło wcale aż tyle. Zgodził się na to, by ocieplić swój wizerunek po tym, jak zrobiono mu zdjęcie, gdy szedł po piwo. Sam mówi, że wyglądał na tej fotografii na zaniedbanego. 

Wcześniej zapowiadano, że Thomas Markle poprowadzi narzeczoną księcia Harry’ego do ołtarza. Jeszcze w tym tygodniu miał spotkać się z samą królową Elżbietą II oraz najważniejszymi cżłonkami dworu królewskiego. 

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę