Menu


Buraczki z Sainsbury’s mogą zawierać szkło

Buraczki z Sainsbury’s mogą zawierać szkło Salisbury's

Istnieje podejrzenie, że w buraczkach w słoikach mogą znajdować się kawałki szkła. Klienci proszeni są o zwrot towaru do sklepu.

Agencja Standardów Żywności ostrzegła klientów, którzy kupili słoik 340 g z pokrojonymi w plasterki burakami Sainsbury'ego - kod towaru 7860491 - aby nie jeść zawartości. Mają możliwość zwrotu towaru, za który sieć supermarketów wypłaci należne pieniądze. 

Przedstawiciele Sainsbury’s powiedzieli, że ruch był "środkiem zapobiegawczym" po znalezieniu szkła w jednej partii. Przeprosili także swoich klientów za wszystkie niedogodności, podaje BBC. 

- Produkt może zawierać małe kawałki szkła, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia człowieka – można przeczytać w oświadczeniu. Jako środek ostrożności, prosimy wszystkich klientów, którzy kupili ten produkt z powyższym kodem partii, aby go nie zużyli i zwrócili go do najbliższego sklepu Sainsbury's, gdzie otrzymają pełny zwrot pieniędzy. Ten problem nie dotyczy innych produktów ani kodów partii. Przepraszamy za niedogodności – napisali przedstawiciele Sainsbury’s. 

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę