Menu


Pracownica baru w Izbie Lordów: „Byłam molestowana przez 30 parlamentarzystów”

  • Napisane przez  Goniec.com
  • 1 komentarz
Pracownica baru w Izbie Lordów: „Byłam molestowana przez 30 parlamentarzystów” shutterstock

Alice Bailey, była kierowniczka baru w Izbie Lordów, wyznała, że była molestowana seksualnie przez 30 parlamentarzystów. Jeden z nich miał iść za nią do autobusu, gdzie zaczął ją obmacywać.

25-letnia Alice Bailey powiedziała, że w ciągu czterech lat pracy około 30 posłów dopuściło się wobec niej molestowania lub proponowało seks. Kobieta zaczęła pracę w barze w Izbie Lordów w wieku zaledwie 19 lat – informuje Independent.

– Wyobrażali sobie, że mogą wszystko, ponieważ byłem tylko młodą barmanką i oni o myśleli o sobie, że są ważnymi osobistościami. To było żałosne, ponieważ prawie wszyscy byli żonaci i przynajmniej dwa razy starsi ode mnie – wyznała Bailey.

25-latka powiedziała w wywiadzie dla „The Sun”, że parlamentarzyści zachowywali się jak „nieprzyjemni starzy zboczeńcy” i „niekiedy przez cały dzień pili alkohol”. Powiedziała również, że jest z posłów z Partii Pracy szedł za nią do jej domu, a inny z polityków wszedł za nią do autobusu, gdzie „agresywnie złapał ją za udo i poprosił, by poszła z nim do jego mieszkania na whisky.

Kobieta twierdzi, że poinformowała o zdarzeniu swoich szefów, ale powiedzieli, że jeśli pójdzie na policję zgłosić sprawę, to i tak nikt jej nie uwierzy. Bailey wyznała również, że jeden z jej przełożonych „zamówił jej na bożonarodzeniowe przyjęcie seksowny strój św. Mikołaja”.

Alice Bailey poinformowała o sprawie kilka dni po tym, jak o molestowanie seksualne zostało oskarżonych kilkunastu posłów z Partii Pracy i Partii Konserwatystów. 

 

1 komentarz

  • lord klin-czarli
    lord klin-czarli piątek, 10, listopad 2017 14:40 Link do komentarza

    Kolejka się ustawiała do...Miała branie dupencja. Znajdź nie molestowaną :-))) Teraz taka moda.

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę