Menu


Morderca kotów wciąż na wolności. Zabił prawie 400 zwierząt

  • Napisane przez  Goniec.com
  • 1 komentarz
Morderca kotów wciąż na wolności. Zabił prawie 400 zwierząt Shutterstock

Zabójca kotów z Croydon wciąż pozostaje nieuchwytny. Przypisuje mu się śmierć około 400 kotów, a policja stworzyła nawet jego porter psychologiczny. 

Policja nie ma wątpliwości, że sprawcą jest mężczyzna. W ciągu dwóch lat zabił około 400 zwierząt, najczęściej jego ofiarami padały koty, jednak zdążyły się też pojedyńcze lisy, króliki i psy. Jak informują specjaliści, znalezione dotąd zwierzęce ofiary mogą być w rzeczywistości jedynie ułamkiem faktycznych ofiar. Sposób działania sprawcy jest przeważnie takie sam: obcina kotom ogony i uszami i usuwa wewnętrzne ograny. Czasami też torturuje zwierzęta odprowadzając im krew. Zwłoki zwierząt podrzuca głownie pod drzwi okolicznych domów – informuje Independent.

Funkcjonariusze z Met Police stworzyli portret psychologiczny sprawcy. Uważają, że koci morderca nie bez powodu wybrał właśnie ten gatunek zwierząt. Koty są bowiem uosobieniem kobiecości – sprawca prawdopodobnie nie może poradzić sobie z jakąś kobietą i w ten sposób odreagowuje – uważa Andy Collin, detektyw z Met Police.

Początkowo sprawca działał jedynie na terenie Croydon, jednak z czasem jego działania były coraz śmielsze i zaczął szukać swoich ofiar bliżej centrum stolicy. Policja nie wyklucza, że z czasem morderca może zacząć atakować ludzi – głównie na kobiety – informuje Independent.

 

1 komentarz

  • Goniec
    Goniec wtorek, 02, styczeń 2018 21:13 Link do komentarza

    Sprawdźcie czy to nie ten sadysta z Polski. Miał odsiedziec roczny wyrok w Zabrzu parę lat temu, może teraz jest u was?

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę