Menu


Polak zatrzymany w sprawie morderstwa

Polak zatrzymany w sprawie morderstwa Shutterstock

Policja zatrzymała 40-letniego Polaka w związku z morderstwem rodaka przy Malmesbury Rd w Southampton. W najbliższy poniedziałek mężczyzna stanie przed sądem.

W czwartek wieczorem zamieszkały przy Malmesbury Road,  w dzielnicy Shirley w Southampton 40-letni Polak został aresztowany. Policjanci z Hampshire Constabulary zebrali przeciwko niemu materiał dowodowy, a prokurator John Montague w imieniu Crown Prosecution Service w Wessex wniósł akt oskarżenia do sądu.

W piątek odbyła się rozprawa w lokalnym sądzie, natomiast w najbliższy poniedziałek zatrzymany mężczyzna zostanie postawiony przed sąd w Winchester Crown Court. Zarzuca się mu zabójstwo Szymona K., którego w ciężkim stanie odnaleziono w domu przy Malmesbury Road w Southampton w ubiegły poniedziałek.

Nie są znane okoliczności zdarzenia pomiędzy dwoma Polkami. Wiadomo, że bardzo ciężko ranny Szymon K. został odnaleziony z ciężkimi obrażeniami, a interweniujący lekarze starali się utrzymać go przy życiu. Niestety mężczyzna zmarł wkrótce po przewiezieniu do szpitala.

Źródło:

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę