MenuWzruszony tata znalazł sposób na "bycie" przy porodzie swojego dziecka

  • Napisane przez  Goniec.com
Wzruszony tata znalazł sposób na "bycie" przy porodzie swojego dziecka

To był porywający moment dla świeżo upieczonego ojca, w którym obserwował narodziny swojego pierwszego dziecka na Zoomie, po tym jak reguły dystansowania społecznego koronawirusa zabroniły mu przebywania w szpitalu z żoną.

Rodzina podzieliła się filmami 34-letniego Marty Gandelmana, siedzącego w domu na kanapie i patrzącego, jak jego 34-letnia żona Stephanie rodzi syna Jake'a 27 marca.

Po zakazie przebywania gości i małżonków w pokojach porodowych podczas epidemii wirusa w Stanach Zjednoczonych para z New Jersey umówiła się na oglądanie porodu ze swojego laptopa w domu.

Steph, która urodziła Jake'a w szpitalu Mount Sinai Hospital na Manhattanie w Nowym Jorku, powiedziała, że ​​ciężko było przejść przez to doświadczenie samemu, chociaż dodała, że ​​Marty był bardziej zdenerwowany niż ona. - Kiedy usłyszeliśmy wiadomość, że Marty nie może być ze mną w pokoju, oboje byliśmy naprawdę smutni i ciężko było to znieść. - powiedziała. - Tak naprawdę nic mnie to nie zmieniło i pocieszało mnie to, że tam był.

(standrad.co.uk)

Powrót na górę