Menu


Sami Swoi i Goniec Polski wspierają WOŚP!

Sami Swoi i Goniec Polski wspierają WOŚP!

Z radością informujemy, że już po raz dziewiąty Sami Swoi i Goniec Polski wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Podczas tegorocznej zbiórki chcielibyśmy zaprosić Was do wspólnej akcji w 27 finale WOŚP. Gramy do 18 stycznia 2019. W trakcie tego szczególnego okresu przekazy na rzecz Orkiestry będą darmowe.

Przekazy możesz wykonać w jednej z czterech autoryzowanych placówek, przez Internet (www.przekazypieniezne.com/wielka-orkiestra-swiatecznej-pomocy) oraz przez infolinię dzwoniąc pod numer 02070992441 lub 08458682201.

Zapraszamy również do zapełnienia charytatywnych skarbonek, które znajdują się w naszych placówkach:

Ealing Broadway, 60 The Mall, W5 3TA
Seven Sisters, 252 High Road, N15 4AJ
Streatham, 262 Streatham High Rd, SW16 1HS
Luton, 23 George Street, LU1 2AF

Wszystkie zebrane środki trafią na konto WOŚP, a celem tegorocznej zbiórki jest zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy od lat jest uznawana za organizację o największym zaufaniu społecznym w Polsce. Celem Fundacji jest działalność w zakresie ochrony zdrowia, polegająca na ratowaniu życia chorych osób, w szczególności dzieci.  Priorytetem WOŚP jest poprawa stanu ich zdrowia, jak również promocja zdrowia i profilaktyki zdrowotnej.

W tym roku również liczymy na Wasze dobre serducha! Sami Swoi i Goniec Polski wspierają, pomóż i Ty!

Wykonaj DARMOWY transfer WOŚP do 18.01.2019
Każdy funt ma znaczenie!

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę