Menu


Najlepsza praca na świecie? 45 tys. funtów za pól roku i nocleg w luksusowych hotelach

Najlepsza praca na świecie? 45 tys. funtów za pól roku i nocleg w luksusowych hotelach shutterstock

Portal Cancun.com, zajmujący się promowaniem turystyki w tym meksykańskim mieście, poszukuje osoby, która na pół roku przeprowadzi się do kurortu, a o swoich przeżyciach będzie na bieżąco informować w mediach społecznościowych. W zamian serwis oferuje 45 tys. funtów wynagrodzenia oraz zakwaterowanie w luksusowych hotelach. 

Osoba na stanowisku Cancun Experience Officer ma testować hotele, kurorty i atrakcje turystyczne, a swoich doświadczeniach ma informować w mediach społecznościowych. Serwisowi zależy, by przekaz trafił głównie do Amerykanów, tak by zachęcić ich do spędzenia wakacji w meksykańskim kurorcie. 

O pracę marzeń może starać się każdy powyżej 18. roku życia i biegle posługuje się językiem angielskim. Musi też potrafić tworzyć filmiki i swobodne poruszanie się w mediach społecznościowych. Najlepszy kandydat przeprowadzi się do Cancun na okres sześciu miesięcy (od marca do sierpnia 2018 r) skąd będzie pokazywał zdjęcia, nagrywał filmiki czy prowadził kanały w mediach społecznościowych. W zamian firma zakwaterowanie all inclusive i dostęp do różnych atrakcji.

Zainteresowane osoby muszą opublikować w serwisie Vimeo lub YouTube 60-sekundowe nagranie, w którym uzasadniają, dlaczego to właśnie oni powinni zostać wybrani. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 17 grudnia.

O szczegółach można przeczytać TUTAJ.

 

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę