Menu


Polka w finale brytyjskiej edycji Top Model

Polka w finale brytyjskiej edycji Top Model Instagram/blondandfabulouss

Magdalena Filipowska dotarła do finału „Top Model” emitowanego w Wielkiej Brytanii. Polka ma 33 lata, a na co dzień zajmuje się prowadzeniem bloga o modzie, urodzie i zdrowiu.

33-latka przyjechała na Wyspy trzy lata, nie znając w ogóle języka. Zaczęła od pracy na stanowisku kelnerki, a w międzyczasie intensywnie uczyła się języka.

– Do Wielkiej Brytanii przyjechałam 3 lata temu i moje początki nie były łatwe: brak znajomości języka, nowa kultura, brak rodziny i przyjaciół. Do tego zawsze byłam nieśmiała i brakowało mi jakiejkolwiek pewności siebie gdyż pochodzę z wielodzietnej rodziny. Tak jak większość osób, która tu przyjeżdża, zaczęłam od pracy jako kelnerka, co dało mi możliwość utrzymania się i uczenia języka angielskiego. Pomimo trudności, nie przeszkadzało mi, aby się tutaj zaaklimatyzować i krok po kroku szłam do przodu, nie zważając na przeszkody – zdradziła Filipowska. 

W programie znalazła się dzięki swojemu partnerowi, który zajmuje się fotografią. Polka przyznaje, że nie wierzyła, że uda jej się przejść kwalifikacje i dostać do kolejnego etapu,  

– To on nauczył mnie pracy z kamerą i obudził moje poczucie pewności siebie. Dzięki niemu stałam się osobą, która uwierzyła w siebie i swoje możliwości – powiedziała modelka.

Finały Top Model UK odbędą się 6 i 7 kwietnia 2018 roku w Hilton Metropole w Londynie. Magdalena dostała się do finału w kategorii „25+”, a w finałach zmierzy się z w dwudziestoma kobietami w tej samej kategorii.

 

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę