Menu


Brytyjczyk zachwycony Krosnem. „Tutaj wszystko jest piękne”

  • Napisane przez  goniec.com
  • 1 komentarz
Brytyjczyk zachwycony Krosnem. „Tutaj wszystko jest piękne” Screen YouTube

Pewien Brytyjczyk opublikował na YouTube film, w którym zachęca do odwiedzenia Krosna, polskiego miasta w województwie podkarpackim.  Mężczyzna wypowiada się o mieście z nieukrywanym zachwytem, jest jednak kilka rzeczy, które go zdziwiły. 

Film pojawił się na youtubowym kanale Brytyjczyka tuż po świętach. Jak informuje serwis krosno24.pl, młody mężczyzna wybrał się na wieczorny spacer po placu Konstytucji 3 Maja, rynku, ul. Piłsudskiego, Legionów i Bursak. Podczas relacji z przechadzki zachwyca się on świątecznymi dekoracjami i miejscami, które warto zobaczyć. Podkreśla, że Krosno słynie z wyrobu szkła, a jego mieszkańcy są niezwykle gościnni. 

– Tu wszystko jest piękna. Każda ulica jest wyjątkowa, można tu spędzić naprawdę wspaniały czas. (…). Mieszkają tu prawdziwi patrioci, dumni ze swojego miasta. Są też bardzo religijni. Jest to z pewnością miejsce warte odwiedzenia – mówi mężczyzna w swoim wideo. 

Brytyjczyk nie ukrywa, że jest zaskoczony pewnym zwyczajem panującym na . . . siłowniach. – Jeśli pójdziecie trochę poćwiczyć, nie zdziwcie się, jeśli każdy, kto przychodzi na siłownie poda wam rękę i powie "cześć" – mówi mężczyzna. Jego uwadze nie umknęły również nierówne i często dziurawe drogi oraz fakt, że trzeba zachować niezwykłą ostrożność podczas przechodzenia przez pasy dla pieszych. 

1 komentarz

  • matoł z wysp w Polsce
    matoł z wysp w Polsce środa, 10, styczeń 2018 20:44 Link do komentarza

    Rudy i pryszczaty brytol myślał, że przyjechał do rezerwatu i z jaskini wylazą dzikusy.

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę