Menu


Czekoladki z robakiem w ramach przeprosin od Morrisons’a

  • Napisane przez  goniec.com
  • 1 komentarz
Czekoladki z robakiem w ramach przeprosin od Morrisons’a shutterstock

W ramach przeprosin za problem ze świątecznym zamówieniem, sklep Morrisons wręczył mieszkance Londynu pudełko czekoladek, jednak w środku, oprócz słodkości, kobieta znalazł też robaka.

22 grudnia Gabriella Ortutai-Hughes z North Kensington poszła do jednego ze sklepów Morrisons, by odebrać swoje zamówienie. Na miejscu okazało się, że kawałek mięsa, po który przyszła, jest znacznie mniejszy, niż oczekiwała. Kobieta musiała czekać ponad półtorej godziny, aż dostanie mięso o wadze, jaką zamawiała. W ramach rekompensaty za niedogodności, 37-latka dostała pudełko czekoladek Cadbury Milk Tray. 

Po powrocie do domu poczęstowała smakołykami swoją rodzinę. Wtedy jedno z dzieci zauważyło, że z czekoladki, którą właśnie miało zjeść, wychodzi robak. Kobieta nagrała zdarzenie, umieściła film na stronie facebookowej sklepu z komentarzem: – Wspaniały prezent za półtorej godziny czekania na moje świąteczne zamówienie, w którym brakowało najważniejszej rzeczy, czyli wartego £60 chateaubriand. Mimo to wyszłam ze sklepu spokojna, aż do dzisiaj. Tego już za wiele.

Hughes nie ukrywa, że jest zdenerwowana całą sytuacją, gdyż czekoladki mogły zostać zjedzone przez jej dzieci. Morrisons zapowiedział, że przeprowadzi wewnętrzne śledztwo mające wyjaśnić sytuację.

 

1 komentarz

  • Blogopracy.pl
    Blogopracy.pl sobota, 30, grudzień 2017 10:59 Link do komentarza

    Bardzo interesujący artykuł. Coraz częściej wchodzę na tego bloga i jestem pod ogromnym wrażeniem. Superancko

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę