Menu


Uprowadzili 14-latkę i zmuszali do prostytucji

Uprowadzili 14-latkę i zmuszali do prostytucji shutterstock

Trzech mężczyzn z West Midlands uprowadziło 14-letnią uczennicę i zmusiło ją do prostytucji. Wcześniej nastolatka została odurzona narkotykami.

21-letni Jake Cairns, 20-letni Brandon Sharples i 21-letni Jack McInally za pomocą narkotyków uprowadzili 14-latkę i trzymali w zamknięciu przez pięć dni. W międzyczasie zrobili jej prowokacyjne zdjęcia i umieścili w Internecie wraz z ogłoszeniem, że dziewczyna świadczy usług seksualne. Według policji dziewczyna została zmuszona do seksu z 20 mężczyznami. Nastolatka została uwolniona przez West Midlands Police pięć dni po tym, jak zgłoszono jej zaginięcie.

– Ci trzej mężczyźni byli zaangażowani w szokującą eksploatację młodej dziewczyny, uzależnili ją od od narkotyków i zarabiali pieniądze, zmuszając ją do seksu z nieznajomymi. Teraz, gdy sąd uznało ich za winnych, mogą spodziewać się, że spędzą w więzieniu długie lata – powiedział detektyw Jon Barker.

Wszyscy trzej mężczyźni usłyszeli zarzut porwania i zmuszania nieletniej do prostytucji oraz czerpania z tego korzyści majątkowych. Wyrok zapadnie w styczniu. Do tego czasu oskarżeni pozostaną w areszcie.

 

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę