Menu


Chciała wyłudzić odszkodowanie. Zdradziły ją zdjęcia na Facebooku

  • Napisane przez  Goniec.com
  • 1 komentarz
Chciała wyłudzić odszkodowanie. Zdradziły ją zdjęcia na Facebooku Shutterstock

Brytyjka chciała wyłudzić odszkodowanie twierdząc, że z powodu fatalnych warunków w egipskim hotelu nabawiła się poważnego zatrucia pokarmowego. Prawda wyszła na jaw, dzięki zdjęciom na Facebooku.

27-letnia Marissa McLean pojechała na wakacje do Egiptu, do kurortu Sharm el-Sheikh. Kobieta twierdzi jednak, że jej sześciodniowy wypoczynek zamienił się w koszmar z powodu zatrucia pokarmowego, biegunki i silnego bólu brzucha, którego nabawiła się spożywając hotelowe jedzenie. Brytyjka twierdziłą, że cały pobyt spędziła w hotelu, „biegając wciąż do toalety”. Za nieudane wakacje zażądała od swojego przewoźnika odszkodowania.

W trakcie śledztwa wyszło jednak na jaw, że 27-latka relacjonowała cały swój pobyt na Facebooku pisząc m.in., że „znajduje się w raju” oraz wstawiając zdjęcia z luksusowych rejsów i z przybasenowych imprez. Kobieta najpierw utrzymywała, że mimo złego samopoczucia zrobiła kilka zdjęć, aby pokazać znajomym, że dobrze się bawi. Mówiła też, że kapitan statku uparcie prosił ją o zdjęcie, mimo że cały rejs spędziła w toalecie. McLean tłumaczyła również, że wstawiła zdjęcia, aby wywołać zazdrość w byłym chłopaku.

Sąd jednak nie uwierzył w jej zapewnienia i zobowiązał ją do zapłaty 2812 funtów, bez możliwości odwołania się od wyroku.

(at)

1 komentarz

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę