Menu


Polacy zaginęli po zamachu w Manchesterze. Córka prosi o pomoc.

Polacy zaginęli po zamachu w Manchesterze. Córka prosi o pomoc. Facebook/Alex Klis

20-letnia Polka poszukuje swoich rodziców, którzy zaginęli po zamachu w Manchesterze. Dziewczyna umieściła na Facebooku apel z prośbą o pomoc w ich odnalezieniu.

Angelika i Marcin Klis zawieźli swoje córki na koncert. Później mieli je odebrać spod wejścia, ale się nie pojawili. Zdjęcie, które umieściła ich córka na Facebooku zostało zrobione zaledwie na godzinę przed zakończeniem koncertu.

Aleksandra Klis, córka zaginionych, obdzwoniła wszystkie okoliczne szpitale, ale w żadnych z nich nie ma jej rodziców. O sprawie zostało poinformowane Ministerstwo Spraw Zagranicznych, które pozostaje w kontakcie z brytyjską policją.

– Ciocia z wujkiem zawieźli Olę i jej młodszą siostrę Patrycję na koncert, na co dzień mieszkają w Yorku. Potem mieli je odebrać sprzed wejścia na koncert, ale się nie udało. To zdjęcie, które Ola dodała do swojego apelu ciocia zrobiła ledwie godzinę przed końcem koncertu – powiedziała kuzynka Polki poszukującej rodziców.

W Manchester Arena podczas koncertu Ariany Grande doszło do zamachu. Według pierwszych ustaleń napastnik działał samodzielnie. Theresa May poinformowała, że policja prawdopodobnie zna jego tożsamość, ale póki co nie zostanie ona podana do wiadomości publicznej. Mężczyzna zdetonował ładunek, gdy pierwsi fani zaczęli opuszczać halę. W wyniku ataku zginęły 22 osoby a 59 zostało rannych w wyniku wybuchu.

(at)

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę