Menu

 

 

 

 Miss UK & Ireland: Wybraliśmy najpiękniejsze Polki na Wyspach

  • Napisane przez  Goniec.com
Miss UK & Ireland: Wybraliśmy najpiękniejsze Polki na Wyspach Paweł Kuzioła

Paulina Główka zdobyła tytuł Miss UK & Ireland 2017. Tytuł I wicemiss przypadł w udziale Sabrinie Olkowicz, II wicemiss – Natalii Jeziółkowskiej. Miss Gońca Polskiego i firmy Sami Swoi została Dominika Łowicka.

W finałowej gali odbywającej się w hotelu Sheraton Skyline o tytuł najpiękniejszej Polki na Wyspach walczyło 20 naszych rodaczek, które przeszły wcześniejsze eliminacje.

Kim jest Miss UK & Ireland?

Wysoka, niebieskooka blondynka o niemal idealnych wymiarach modelki. Paulina Główka pochodzi ze Stalowej Woli jednak obecnie mieszka w Londynie. Lubi wyzwania i zawsze daje z siebie wszystko. Podobnie było podczas konkursu Miss, który traktowała jako dobrą zabawę, ale i tak ciężko pracowała, aby jak najlepiej się do niego przygotować. Poza tytułem i nagrodami Paulina będzie miała wyjątkową okazję wziąć udział w półfinałach polskiej edycji konkursu Miss Polski. Zwyciężczyni finału ukończyła studia psychologiczne w Londynie, a obecnie pracuje jako trener personalny.

– Pasjonuję się sportem i zdrowym trybem życia. Myślę, że bez pasji człowiek jest niepełny. – Podkreślała podczas rozmowy z „Gońcem” Miss.

– Nie było wielkiego stresu, to są bardzo fajne dziewczyny, wyluzowane, widać, że potrzebują takiego zastrzyku adrenaliny, chcą się pokazać. My czuwaliśmy nad tym, aby dziś dodać im jeszcze trochę pewności siebie, tylko dopełnialiśmy małe szczegóły, aby prezentowały się jak najlepiej – mówił „Gońcowi” główny stylista kandydatek na Miss Damian Azikiewicz.

Oni mają talent

Podczas gdy dziewczyny przygotowywały się do kolejnej części konkursu publiczność zabawiali magicy znani polskiej publiczności z telewizyjnych programów rozrywkowych. – Przyjechaliśmy na galę Miss Polski UK, aby zaczarować widzów – zapowiadał duet „Rozczarowani” przed występem, i jak obiecali tak zrobili. 

Po pokazie magicznych sztuczek, w który zaangażowała się cała publiczność nadszedł czas na ogłoszenie finałowego składu. Emocjonujące eliminacje zakończyły się wyborem 5 faworytek jury.

– Od początku większość z nas miała swoje faworytki, konkurs Miss to nie tylko uroda, ale też dodatkowe, mniej oczywiste kryteria, staraliśmy się wybrać dziewczyny, które najbardziej się wyróżniały – mówił zasiadający w jury Łukasz Chełchowski, przedstawiciel sponsora głównego, firmy Sami Swoi Przekazy Pieniężne.

Ostatnie wspólne wyjście wszystkich kandydatek przed ogłoszeniem ostatecznych wyników wzbudziło największe emocje. Dziewczyny zaprezentowały dynamiczny układ taneczny występując jedynie w skąpej bieliźnie. Ten finałowy występ nie pozwolił publiczności odwrócić wzroku od kandydatek.

Wyniki

Podczas ostatecznego ogłoszenia wyników dziewczyny przebrały się w suknie wieczorowe, a klimat imprezy nabrał powagi. Decyzją głosów tytuł Miss Photo i Miss Publiczności została Natalia Jeziołkowska. Miss Gońca i Samych Swoich 2017 to Dominika Łowicka. Wygrała ona ufundowany przez głównego sponsora – firmę Sami Swoi Przekazy Pieniężne bon o wartości 2.000 złotych na biżuterię firmy Apart.

Oficjalne wyniki konkursu Miss Polski UK & Ireland ogłosił przewodniczący jury – znany model Mateusz Maga. Decyzją sędziów drugą vice Miss została Natalia Jeziołkowska, tytuł vice Miss przypadł Sabrinie Olkowicz, a Miss Polski UK & Ireland została w tym roku wspomniana Paulina Główka.

Główną nagrodą dla Pauliny jest możliwość wzięcia udziału w półfinale Miss Polski 2017, który odbędzie się w czerwcu. O tytuł Miss Polski dziewczyny będą walczyły w grudniu, wtedy właśnie dowiemy się, komu przekaże koronę Paulina Maziarz.

Przedstawiciele firm sponsorujących konkurs Izabela Nowak i Paweł Mes podkreślali swój podziw dla odwagi kandydatek biorących udział w konkursie oraz zadowolenie z przebiegu gali, wyboru lokalizacji oraz atrakcji. 

– Bardzo podoba nam się lokalizacja dzisiejszego eventu, panuje świetna atmosfera widać, że wszyscy się świetnie bawią – nie krył radości dyrektor zarządzający firmy Sami Swoi Przekazy Pieniężne Paweł Mes.

Trzymamy kciuki za Paulinę podczas półfinałów polskiej edycji konkursu Miss Polski.

Zobacz zdjęcia z gali:

Miss UK & Ireland w obiektywie Artura Jabby

Miss UK & Ireland w obiektywie Pawła Kuzioła

Miss UK & Ireland w obiektywie Rafała Pietki

Olga Lipińska

Powrót na górę