Menu


UK: 92-letni emeryt chciał wykorzystać 11-latkę

UK: 92-letni emeryt chciał wykorzystać 11-latkę Shutterstock

92-latek chciał umówić się z 11-latką. Emeryt został najstarszym w Wielkiej Brytanii pedofilem, złapanym na gorącym uczynku.

 

92-letni Brytyjczyk rozmawiał z nastolatkami na internetowych czatach i wysyłał im swoje nagie zdjęcia. Został przyłapany, gdy próbował umówić się z 11-latką i z jej o rok starszą koleżanką. Po kliku godzinach rozmowy emeryt zaczął poruszać temat seksu i poprosił młodszą z dziewczyn, żeby „założyła coś seksownego, gdy się spotkają”. Później wysłał nastolatkom swoje nagie zdjęcia. 

92-latka zatrzymano w południowej Walii. Gdy policja zakuwała go w kajdanki powiedział, że „chciałaby umrzeć zanim sprawa wyjdzie na jaw, bo wie jak jego rodzina zareaguje na tę sprawę”. Na ponad stu stronach konwersacji mężczyzna opisywał głównie akty seksualne – informuje Mirror.

Mężczyzna twierdzi, że zaczął korzystać z internetu dwa lata temu, aby znaleźć gospodynię, która pomogłaby mu w obowiązkach domowych. Powiedział też, że czuł się samotny, więc nauczył się korzystać z czatów, aby spotkać się z ludźmi, z którymi rozmawiał. 92-latek zeznał, że myślał, iż nastolatki, z którymi pisał są znacznie starsze.

Sąd jednak nie uwierzył w tłumaczenia podejrzanego i uznał go winnego próby seksualnego wykorzystania dziecka. Mężczyzna usłyszy wyrok 2 czerwca.

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę