MenuTrwa kolejna edycja Metamorfoz w Londynie

  • Napisane przez  Goniec.com
Trwa kolejna edycja Metamorfoz w Londynie Uczestniczki I edycji Metamorfoz

Trwa druga edycja darmowych Metamorfoz  w Londynie. Dzięki pakietowi zabiegów upiększających w polskiej przychodni My Medyk na Hanger Lane kolejne Polki maja szanse zmienić wizerunek zupełnie za darmo.

– Tym razem w dużo większym projekcie w polskiej przychodni  będziemy współpracować między innymi z dietetykiem oraz psychologiem –  mówi Magdalena Zagórska, kosmetolog w polskiej przychodni My Medyk, w której odbywa się kolejna edycja metamorfozy. – Na pewno zapewnimy Paniom piękniejszy uśmiech i pomożemy pozbyć się niedoskonałości skóry, takich jak np. zmarszczki. Oprócz zabiegów dentystycznych i estetycznych na twarz wybrane panie będą pod opieką dietetyka i trenera, który pomoże zrzucić zbędne kilogramy i ukształtować sylwetkę – dodaje.

Jedna z uczestniczek projektu, Anna Kubicka, miała wykonany już pierwszy zabieg z zaplanowanej serii zabiegów fotoodmładzania. Ma on na celu zadziałać odmładzająco i ujędrniająco na skórę poprzez zwiększenie napięcia, poprawę kolorytu i stymulację w skórze procesów naprawczych.

Minimalizuje on efekty starzenia się skory, redukuje przebarwienia i zaczerwienienia oraz stymuluje produkcje kolagenu która wzrasta nawet o 90-proc. – W efekcie uzyskujemy wygładzenie bruzd i zmarszczek mimicznych, poprawienie owalu twarzy, zmniejszenie porów i dodanie skórze blasku przez co uzyskujemy wrażenie zdrowego i odmłodzonego wyglądu – dodaje kosmetolog. – Pani Anna zostanie też poddana serii zabiegów mezoterapii igłówej, która ma na celu zwalczenie miejscowych depozytów tłuszczu, jak i pozbycie się  niechcianego cellulitu – zaznacza. Zabieg ten polega na wprowadzeniu w skórę odpowiednio skomponowanych substancji aktywnych o działaniu ujędrniającym, nawilżającym czy usprawniającym metabolizm komórkowy. Poprawia on napięcie i sprężystość skory, pomaga pozbyć się zmarszczek, ale również sprawdzi się jako kuracja przeciw wypadającym włosom.

– To jednak nie wszystko. Już niedługo reszta specjalistów będzie mogła się pochwalić efektami swojej pracy – zaznacza Magdalena Zagórska.

Już 3 marca odbędzie się też przyjęcie w Arista Bar w Londynie, gdzie będzie można podziwiać efekty pracy specjalistów.

Powrót na górę