Menu


Fundacja na skraju bankructwa. Potrzebuje pomocy

  • Napisane przez  goniec.com
Fundacja na skraju bankructwa. Potrzebuje pomocy arch. Tymczasowa kanapa

"Daj funciaka na zwierzaka" - proszą członkowie fundacji "Tymczasowa kanapa". Rocznie jej wolontariusze pomagają setkom skrzywdzonym przez ludzi psom i kotom. 

Obecnie pod skrzydłami fundacji jest 60 psów, które zostały skrzywdzone przez los. Psy są leczone, chipowane, odrobaczane , później wolontariusze szukają dla nich domu. Kilkanaście zwierzaków trafiło do kochających domów w UK. Fundacja działa charytatywnie. W ostatnim czasie wszystkie zbiórki stanęły, psów przybywa, leczenie kosztuje i ich utrzymanie. - Dlaczego??? Tego nie wiemy, ale wiemy, że trzeba pomóc fundacji przetrwać gorsze czasy, aby znów mogli pomagać zwierzętom. Dlatego zwracam się do was z ogromną prośbą pomóżmy fundacji przetrwać ten ciężki czas - mówi Katarzyna, która wspiera fundację. Jak zauważa w ostatnim czasie dużo osób  bardzo mocno wsparło akcje w Radysach, gdzie likwidowano schronisko , nazywane przez miłośników zwierząt "mordownią". Tymczasem zwierzętom pomagają również mniejsze grypy, które często borykają się z problemami finansowymi. Nierzadko jest tak, że jej członkowie czy wolontariusze płaca za leczenie, czy hotele, w których umieszczane są po interwencjach zwierzaki. Miesięcznie potrafi się uzbierać kilka tysięcy złotych. Działacze nierzadko stoją nad dylematem - czy wziąć kolejnego zwierzaka. Dzięki drobnym sumą, które wpłacają miłośnicy czworonogów, dają nowe życie porzuconym i skrzywdzonym.

Historię, które mogliby przytoczyć działacze są przeróżne, jest ich setki. Wiele, z psów, którym pomogli zostało wyrzuconych, inne były bite, przeganiane z kąta w kąt, po wypadkach komunikacyjnych.

Zdjęcia i historie uratowanych przez "Tymczasową kanapę" znajdziecie TUTAJ.

Jeżeli chcecie wesprzeć działanie fundacji kliknijcie TUTAJ.

 

fundacja "Tymczasowa kanapa"
Powrót na górę