Menu


Polscy artyści chcą zorganizować wspólnie koncert przeciwko nienawiści

Polscy artyści chcą zorganizować wspólnie koncert przeciwko nienawiści screen/Instagram

Z inicjatywą wyszła Doda, która na swoim instragramie wyraziła ogromny niepokój wobec ostatnich wydarzeń w Polsce. Zaproponowała, nawołując do tego kolegów z branży, by zorganizować wspólny koncert dla wszystkich ich fanów, który będzie protestem wobec rosnącej nienawiści i agresji wśród społeczeństwa. 

Dwa dni temu na swoim Instagramie zaapelowała piosenkarka Dorota Rabczewska, by wspólnie zorganizować darmowy koncert dla wszystkich fanów, który ma przyjąć formę protestu przeciw nienawiści. Finalnie zaproponowana przez Dodę inicjatywa przybrała nazwę #artysciprzeciwnienawiści. 

Pod jej postem pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów, którzy popierają pomysł Dody, ale odezwali się także artyści oraz inni, wyrażając chęć wzięcia udziału w tym koncercie. Zgłosili się m.in. Cleo, Enej, Magda Steczkowska, Marina Łuczenko, Kasia Moś, Staszek Karpiel-Bułecka, Joanna Moro, Rafał Szatan, Katarzyna Skrzynecka, czy też Mandaryna. Zaangażowanie wyraziła również Magda Gessler, która ma się zająć cateringiem oraz firma Maniewski, oferując swoje usługi fryzjerskie. Łącznie około 90 artystów i celebrytów wyraziło chęć wzięcia udziału w tej inicjatywie. 

Inicjatywa ta, która wyszła bezpośrednio ze strony Dody budzi wśród wielu wątpliwości o jej szczerych intencjach. Uważają, że robi to na pokaz, a przy okazji chce zorganizować koncert, na którym wypromuje swoją nową płytę. Co więcej, „wezwała” także swoje dwie koleżanki z branży, z którymi jest skłócona – Edytę Górniak oraz Justynę Steczkowską. Wciąż obie nie wypowiedziały się na temat zaproszenia. 

Koncert, ma się odbyć w Gdańsku lub Warszawie. Jak mówi sama Dorota Rabczewska, sprawa jest wciąż w toku i liczy na organizacyjne wsparcie ze strony innych osób. 

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę