Menu


Pracodawca wręczył nietypowe wypowiedzenie pracownikowi

Pracodawca wręczył nietypowe wypowiedzenie pracownikowi shutterstock

Polscy pracodawcy nie cieszą się zbyt dobrą opinią wśród pracowników. Ten przykład pokazuje, że nie każdy szef jest tym stereotypowym. 

Jeden z pracowników firmy DESEO Polska otrzymał bardzo nietypowe wypowiedzenie na… 20 dni. Jego pracodawca wręczył mu pismo, w którym dziękuje za wkład włożony w rozwój firmy oraz ogromne zaangażowanie, dzięki któremu firma bardzo dobrze prosperuje. Do tego szef dołączył dwa bilety lotnicze do Bangkoku. 

- W związku z nagminnymi naruszeniami zasad zdrowego rozsądku, wypowiada się Panu umowę współpracy i kieruje na przymusowy urlop wypoczynkowy. (…) Ponadto, w imieniu Zarządu Deseo Polska sp. z o.o., chciałbym Panu serdecznie podziękować za 2 lata niezwykle owocnej współpracy (…) serce, jakie Pan oddał tej firmie, za to, że nie opuści Pan pracowni w najgorszym dla firmy momencie, za poświęcenie, za spędzone godziny i nadgodziny. (…) za pot i łzy, jakie zostawił Pan w Deseo, za postawę, która powinna być wzorem dla Pana zespołu oraz za wszystko, co wniósł Pan do Deseo, co spowodowało, że obecnie jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą – można przeczytać na „wypowiedzeniu”. 

Na końcu, nadawca zaznaczył, że załącza dwa bilety na trasie Warszawa-Bangkok-Warszawa dla pracownika i jego przyszłej żony. 

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę