Menu

Artykuły

Artykuły (156)

Wkrótce Dzień Kobiet. Sama sobie zafunduj niespodziankę

W poniedziałek 8 marca, a więc Dzień Kobiet.  Drogie Panie, wiemy, że często jesteście zapracowane i bardzo zabiegane, że brakuje Wam czasu na wypicie ciepłej kawy. Wiemy również, że to Wy jesteście najlepszymi planistami, przyjaciółmi i doradcami. Warto jednak czasem trochę odsapnąć, odpocząć i pomyśleć o sobie. Jutro Wasze święto, więc zaplanujecie krótki relaks. Wybierzcie jednak taką formę, która to Wam będzie odpowiadała, a nie waszym mężom czy dzieciom. 

Czytaj dalej...

Spraw sobie niespodziankę. Weź udział w Walentynkowym konkursie

Walentynki już niedługo. Kto powiedział, że mają trwać tylko jeden dzień? W Sami Swoi Radio Walentynki trwają cały tydzień! Organizatorzy konkursu przygotowali dla Was SUPER niespodzianki. Fundatorem nagród w konkursie jest sponsor tytularny radia – Sami Swoi Przekazy Pieniężne . W ramach przypomnienia, przekazy z Wielkiej Brytanii do Polski przez stronę Sami Swoi są DARMOWE!

Czytaj dalej...

Premier Johnson ogłosił, że blokada Anglii zostanie przedłużona co najmniej do marca

Boris Johnson ogłosił, że blokada Covid w Anglii została przedłużona do co najmniej 8 marca. Premier potwierdził, że wszystkie nieistotne przedsiębiorstwa i szkoły pozostaną zamknięte, ponieważ kraj nadal stoi w obliczu „niebezpiecznej sytuacji” pomimo oznak spowolnienia wskaźnika zakażeń.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS