Menu


Zobacz tegoroczne puszki i identyfikatory wolontariuszy WOŚP

Zobacz tegoroczne puszki i identyfikatory wolontariuszy WOŚP shutterstock

Puszki oraz identyfikatory są nieodłączonym elementem każdego wolontariusza, zbierającego pieniądze na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jakie będą w tej edycji?

Tekturowe skarbonki są dziś nieodłączną częścią Finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zapisały się w świadomości darczyńców oraz pomogły zbudować zaufanie Polek i Polaków do największej w Polsce zbiórki publicznej. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy każdego roku dziesiątki milionów złotych trafiają do bezpiecznego wnętrza kultowych skarbonek, zasilając tym samym konto Orkiestry.

Dotychczas Stora Enso przekazała Orkiestrze 2 500 000 sztuk skarbonek. Z okazji 27. Finału liczba ta zwiększy się o kolejne 190 000. Wytrwali wolontariusze i hojni darczyńcy z pewnością sprawią, że skarbonki wypełnią się po brzegi środkami, które przeznaczone zostaną na zakup sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Każdy z Was wie, że jedną z charakterystycznych rzeczy, którą zawsze ma ze sobą wolontariusz, oprócz czerwonych serduszek, to puszka oraz identyfikator. Co roku mają inny wygląd, zgodnie z motywem Finału. Tegoroczny motyw Finału to kolorowe bączki.

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę