Menu


Weź udział w wakacyjnym konkursie „I love Goniec”

Weź udział w wakacyjnym konkursie „I love Goniec”

Z okazji nadchodzących wakacji przygotowaliśmy dla naszych Czytelników konkurs na Instagramie oraz Facebooku, w którym do wygrania jest aparat Instax mini 9. Foty możecie wrzucać na Instagramie lub Facebooku, macie całkowitą dowolność! 

Zrób szalone i nietuzinkowe zdjęcie wraz z miesięcznikiem Goniec i wygraj supernagrodę! Aby zdobyć aparat Instax mini 9 (który od razu drukuje zdjęcia) należy: 

Konkurs rozpoczyna się 04.06.2018 i potrwa do 31.08.2018 włącznie.
Czekamy na Wasze szalone i pomysłowe fotki! 

REGULAMIN KONKURSU

1. Określenie Organizatora

Konkurs organizowany jest przez 1MM Media Ltd T/As Goniec Polski z siedzibą w Londynie W13 8RA, 84 Uxbridge Road, wpisaną do rejestru Companies House pod numerem rejestracyjnym 07235735.

Organizator oświadcza, że Konkurs nie jest stworzony, administrowany ani sponsorowany przez Instagram ani Facebook. Instagram i Facebook jest znakiem towarowym zastrzeżonym przez Instagram i Facebook, Inc. Wszelkie dane osobowe wymagane i powierzane przez Uczestnikow Konkursu są przekazywane Organizatorowi, a nie serwisowi Instagram ani Facebook.

2. Ogólne postanowienia

Konkurs skierowany jest do Czytelników Gońca Polskiego oraz do użytkowników portalu Goniec.com, a także osób obserwujących profil Gońca Polskiego na Instagramie i na Facebooku. Aby wziąć udział w konkursie wymagane jest "polubienie" wpisu konkursowego oraz "zaobserwowanie" profilu @goniecpolski na Instagramie i @Goniec.com.Polski na Facebooku, oznaczenie swojego zdjęcia konkursowego nazwą profilu @goniecpolski (na Instagramie) lub @Goniec.com.Polski (na Facebooku), a także "oznaczenie" wybranych 3 osob/znajomych. 

Najciekawsze zdjecia zostanie wyróżnione publikacją na profilu @goniecpolski na Instagramie, Facebooku, które uprawnia autora do nagrody głównej. Losowanie odbędzie się 07.09.2018. Nagrodą główną jest aparat Instax Mini 9 wraz z zapasowym papierem do zdjęć ufundowanych przez 1MM Media Ltd T/As Goniec Polski

  •     Uczestnik może wziąć udział w Konkursie jedynie przy użyciu jednego PUBLICZNEGO Profilu.
  •     Uczestnik podczas trwania Konkursu może zamieścić dowolną ilość zdjęć biorących udział w konkursie przy zachowaniu wszystkich warunków konkursu.

W przypadku dodania więcej niż jednego zdjecia, organizator będzie brał pod uwagę chronologicznie dodane zdjęcia Uczestnika.

  • Organizator ma prawo do usuwania zdjęć i komentarzy, które mogą być uznawane za wulgarne czy obraźliwe.
  • Zwycięzcy zostaną wybrani przez Jury złożone z pracowników redakcji magazynu Goniec Polski.
  • Zwycięzca o wygranej zostanie powiadomiony za pośrednictwem Instargama i/lub Facebooka.
  • Nagrody zostaną wysłane do zwyciezców pocztą.
  • Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędnie podane dane kontaktowe oraz adresowe.

Zwyciezkie zdjęcie zostanie opublikowane na profilu @goniecpolski na Instagramie oraz Facebooku z oznaczonym zwycięzcą.

3. Termin

Konkurs trwa od 04.06.2018r. do 31.08.2018r.

4. Uczestnicy

Uczestnikami Konkursu mogą być jedynie osoby fizyczne, które mają pełną zdolność do czynności prawnych. Konkurs jest niedostępny dla pracowników 1MM Media Ltd i One Money Mail Ltd oraz czlonków ich rodzin.

5. Reklamacje

Reklamacje dotyczące Konkursu mogą być zgłaszane telefonicznie, e-mailowo lub pisemnie na adres siedziby Organizatora, w terminie do dnia 31.08.2018. O zachowaniu terminu składania reklamacji decyduje data stempla pocztowego. Reklamacja będzie rozpatrywana według zasad określonych przez Organizatora w „Complaint Policy”, dostępnej na www.Goniec.com.

6. Postanowienia końcowe

Regulamin w okresie trwania Konkursu dostępny jest na stronie internetowej www.Goniec.com. Przystąpienie do konkursu jest jednoznaczne z akceptacją przez Uczestnika Konkursu, niniejszego Regulaminu w całości i zobowiązaniem się Uczestnika do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również z oświadczeniem, iż Uczestnik spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Konkursie. Uczestnik oświadcza, iż przed przystąpieniem do udziału w Konkursie zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu i akceptuje go bez zastrzeżeń. 1MM Media Ltd zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu w dowolnym czasie.

7. Ochrona Danych Osobowych

Jeżeli bierzesz udział w konkursach, ofertach i promocjach, możemy używać Twoich danych dla celów administracyjnych, obsługi klienta i marketingu. W celu wypełnienia naszych zobowiązań wobec Ciebie możemy ujawnić Twoje dane podmiotom, które są własnością spółki zależnej 1MM Media Ltd, ale nie będzie w inny sposób dostarczać danych osobowych osobom trzecim dla celów marketingowych bez Twojej wyraźnej zgody. Administratorem danych osobowych jest 1MM Media Ltd T/As Goniec Polski z siedzibą w Londynie W13 8RA, 84 Uxbridge Road. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Każdy Uczestnik posiada w szczególności prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, zmiany i żądania usunięcia.

Możemy skontaktować się z Tobą e-mailem lub telefonicznie, aby poinformować o wszelkich innych usługach Gonca Polskiego lub promocjach, które mogą być skierowane do Ciebie. Masz prawo poprosić, aby nie korzystać z Twoich danych osobowych w celach marketingowych. Jeśli chcesz to zrobić, proszę napisz do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W celu uzyskania dalszych informacji na temat stosowania i ochrony danych osobowych, napisz do Inspektora Ochrony Danych, 1MM Media Ltd, 84 Uxbridge Road, London W13 8RA.

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę