Menu


Powstanie film o księciu Harrym i Meghan Markle

Powstanie film o księciu Harrym i Meghan Markle Twitter/Kensington Palace

Stacja Lifetime zapowiedziała stworzenie telewizyjnego filmu o księciu Harrym i aktorce Meghan Markle. Obraz będzie opowiadał o historii romansu amerykańskiej aktorki i następcy brytyjskiego tronu. 

Film otrzymał tytuł „Harry and Meghan: The Royal Love Story”, jednak nie zdradzono daty jego premiery. Być może, podobnie jak w przypadku Kate i Williama, zostanie on wyemitowany jeszcze przed ślubem (film „William i Kate” został wyemitowany na 11 dni przed ceremonią). 

Stacja zdradziła, że widzowie będą mogli dokładnie prześledzić związek Maghan i Harry’ego – od chwili kiedy się poznali przez wspólnych znajomych, przez próby utrzymania związku w tajemnicy, aż po zaręczyny. 

Jak informuje Lifetime, przygotowania do produkcji filmu wciąż są w fazie początkowej i nadal trwają poszukiwania odtwórców głównych ról. Za kamerą stanie Menhaj Huda, który był odpowiedzialny m.in. za stworzenie dla stacji E! serii „The Royals”, a scenariusz stworzy Scarlett Lacey.

Ślub 33-letniego księcia Harry’ego i 36-letniej aktorki Meghan Markle odbędzie się w kaplicy św. Jerzego w maju 2018 roku. Po ślubie para ma zamieszkać w rezydencji Nottingham Cottagem.

 

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę