Menu


„Polska Barbie” podbija brytyjskie portale plotkarskie

 • Napisane przez  goniec.com
 • 2 komentarzy
„Polska Barbie” podbija brytyjskie portale plotkarskie Instagram

Anella, czyli „Polska Barbie” robi furorę nie tylko w Polsce, gdzie jest zapraszana nawet do telewizji śniadaniowych, ale również w Wielkiej Brytanii, gdzie piszą o niej takie dzienniki jak Daily Mail.

25-letnia Polka z Poznania ukończyła studia na politechnice, jest architektem inżynierem i pracuje w zawodzie. Równocześnie spełnia swoje marzenie, by upodobnić się do lalki Barbie. Anella wydała na operacje plastyczne już 150 tys. złotych i zapewne na tym nie koniec.

– Zaczęło się od tego, że każdy ma jakiś mankament i chce go jakoś poprawić. Stwierdziłam, że chcę poprawić pewną rzecz w swoim wyglądzie, na przykład nos. No i tak się zaczęło. Potem zobaczyłam: o, fajne piersi! Mogę takie mieć, kupuję – powiedziała polska „Lalka Barbie”

Popularność 25-latki rozpoczęła się od wystąpienia w telewizji śniadaniowej „Dzień Dobry TVN”. Jeden wywiad wystarczył, by jej sława dotarła również do Wielkiej Brytanii. Artykuły o pierwszej „Polskiej Barbie” pojawiły się m.in. w „Daily Mail” oraz w „The Sun”. Wizerunkiem Anelli zainteresowały się także serwisy informacyjne m.in. w Szwecji, Niemczech, Francji, Turcji, Serbii, Wietnamie czy Finlandii. 

Anella -

2 komentarzy

 • biedna stuknięta, a gdzie rodzice?
  biedna stuknięta, a gdzie rodzice? niedziela, 26, listopad 2017 16:02 Link do komentarza

  No co-biedny psychol, karykatura . W kołchozie by wyzdrowiała przy dojeniu krów i oborniku.

 • stuknięta Anelka
  stuknięta Anelka sobota, 25, listopad 2017 19:41 Link do komentarza

  Ja ciesz pierniczę, ale powalona, normalnie wiatrołom. To nie twarz, to karykatura urody.

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę