Menu"Trawka" dla posłów na "zielonej wyspie"

  • Napisał 
"Trawka" dla posłów na "zielonej wyspie"

Niecodzienne przesyłki przyszły do posłów w Irlandii, pomimo zabezpieczeń otrzymali oni w prezencie ulotki z ręcznie robionymi... skrętami z tak zwaną "trawką"


Irlandzcy parlamentarzyści dostali "jointy"... skręty z marihuaną przyszły do nich pocztą. Sprawa jest o tyle poważna, że jakimś cudem przesyłki, które przychodzą do parlamentu są monitorowane i prześwietlane, to jednak takie "niespodzianki" przeszły przez sito zabezpieczeń. Jak doszło do tego, że te zawierające zakazany środek w Irlandii przeszły przez zabezpieczenia, nie wiadomo.
Politycy nabrali wody w usta i nie chcą komentować sprawy, w której w tle jest bezpieczeństwo narodowe, natomiast właściwie wszyscy potwierdzili, że otrzymali paczki z taką niespodzianką w środku. Do wysłania "jointów" parlamentarzystom przyznały się organizacje, które zabiegają o legalizację marihuany, którzy w ten sposób chcieli zwrócić na siebie uwagę. W paczce, którą otrzymywali politycy był jeden skręt i ulotka informacyjna - przyznał z kolei były minister rolnictwa, który nieco przewrotnie skomentował sprawę zdaniem: "nie wiem jeszcze co zrobimy z tą przesyłką". Zostawimy to bez komentarza, ale jeśli w ulotce była instrukcja obsługi "gadżetu", to chyba trzeba będzie bacznie się przyglądać obradom parlamentu

Powrót na górę