MenuSzczepionka przy okazji robienia zakupów? To możliwe

  • Napisane przez  goniec.com
Szczepionka przy okazji robienia zakupów? To możliwe

Londyńczycy będą mogli w piątek połączyć przyjemne z pożytecznym. Tego dnia bowiem w galerii sztuki Tate Modern czekając na podanie szczepionki, będzie można posłuchać muzyki. Nie jest to jedyne dość niekonwencjonalne miejsce, gdzie w weekend będziemy mogli otrzymać pierwszą dawkę szczepionki. Kolejnym jest Primark w centrum handlowym w Bristolu oraz w centrum handlowe Trinity w Leeds. 

Gdzie jeszcze warto pójść, aby się zaszczepić? Medycy będą na nas czekać  w Greenwich Park w Londynie i Liverpool's Sefton Park. Mistrzostwa British Open w golfa w Sandwich w hrabstwie Kent również dołączą do akcji. Lekarze pierwszego kontaktu będą oferować pierwszą dawkę kwalifikującym się golfistom, personelowi i 30 000 widzów. Pracownicy i wolontariusze NHS będą również w ten weekend na boisku do krykieta Oval. 

Burmistrz Londynu Sadiq Khan napisał w piątek na Twitterze: „Konieczne jest podjęcie każdej możliwej drogi, aby wszyscy londyńczycy przyjęli obie dawki szczepionki tak szybko, jak to możliwe.  Od stadionów po supermarkety, od parków po wyskakujące okna, jak tutaj w @Tate – dzięki wysiłkom @NHSEnglandLDN teraz łatwiej niż kiedykolwiek do #GrabAJab”. (Źródło: standard.co.uk)

Powrót na górę