Logo
 Wydrukuj tę stronę

Harrison Ford kręci kolejną część przygód Indiana Jonesa w Anglii. Aktor zauważony jak odpoczywa po pracy

Harrison Ford kręci kolejną część przygód Indiana Jonesa w Anglii. Aktor zauważony jak odpoczywa po pracy

Aktor Hollywood Harrison Ford został zauważony na Tyneside,  kiedy zrobił sobie przerwę od kręcenia najnowszego filmu o Indiana Jonesie. 

Aktor został wcześniej sfotografowany przez Terry'ego Blackburna na Quayside w Newcastle, gdy we wtorek jeździł na rowerze w pobliżu. Widziano go również  podczas posiłku w The Ship's Cat w North Shields.

Ford kręci piąty film z serii przygodowej w zamku Bamburgh w Northumberland. Z tego powodu ta miejscowość turystyczna jest zamknięta do 14 czerwca.  Wiadomo, że do nadmorskiej lokalizacji dostarczono rekwizyty filmowe,  w tym pojazdy wojskowe z czasów II wojny światowej. Z tego też powodu, pobliskim mieszkańcom powiedziano, aby w ramach tego widowiska spodziewali się odgłosów wystrzałów i eksplozji.

W wyprodukowanym przez Disneya filmie występują także Mads Mikkelsen, Phoebe Waller-Bridge i Thomas Kretschmann, a części kręcono także w wiosce Grosmont w hrabstwie North YorkshireDuński aktor Mikkelsen, znany ze swoich nikczemnych ról w Casino Royale Jamesa Bonda i telewizyjnym Hannibalu, pojawił się także w Newcastle.

Miłośnik filmu Iain Makepeace powiedział, że był „zszokowany”, gdy znalazł gwiazdę w mieście. „Powiedziałem mu, że jestem głuchy i jestem wielkim fanem jego pracy” – powiedział Makepeace, który używał języka migowego do komunikowania się z gwiazdą. „Grzecznie zapytałem, czy mogę zrobić z nim kilka zdjęć, a on chętnie mi na to pozwolił, dystansując się społecznie. Byłem zdumiony i podziękowałem mu za zdjęcia, a on pomachał mi i uniósł kciuk, kiedy wyszedłem”,  opowiada. (Źródło: bbc.com)

W tym zamku kręcone są zdjęcia do filmu. 

Zobacz także:

© Goniec.com