Logo
 Wydrukuj tę stronę

Policja szuka małej dziewczynki. Od wczoraj błąka się po ulicach

Policja szuka małej dziewczynki. Od wczoraj błąka się po ulicach

Funkcjonariusze policji szukają dziewczynki, która prawdopodobnie ma około pięciu lat i była widziana wczoraj jak samotnie spaceruje około północy w Ollerton w Nottinghamshire .

Policja Nottinghamshire twierdzi, że wezwano ich w czwartek około 23:55 po tym, jak dziewczynę widziano na Tuxford Road, niedaleko Newark Road. Jest opisywana jako biała, z krótkimi blond lub brązowymi włosami do ramion i ma na sobie kombinezon w stylu Disneya. Funkcjonariusze używają dronów i psów tropiących, aby pomóc w poszukiwaniach, jednocześnie prowadząc dochodzenia od drzwi do drzwi, podała policja Nottinghamshire w oświadczeniu.

Inspektor Hayley Crawford z policji Nottinghamshire powiedziała: „Zgłoszenia tego rodzaju są czymś, co policja traktuje bardzo poważnie i mamy w Ollerton wiele zasobów, które mogą pomóc w poszukiwaniach. Poinformował nas członek społeczeństwa, który zadzwonił i powiedział, że dziewczyna nie była w żaden sposób zmartwiona, jednak ważne jest, abyśmy wiedzieli, że jest bezpieczna. Niestety nie mamy zbyt wielu informacji ani zdjęcia dziewczyny na tym etapie. Ponadto, jeśli twoje dziecko jest w tym wieku, z okolicy i nosi Disney-Onesie, natychmiast nas o tym poinformujcie”. (Źródło: standard.co.uk)

Zobacz także:

© Goniec.com