MenuPolicja szuka małej dziewczynki. Od wczoraj błąka się po ulicach

  • Napisane przez  goniec.com
Policja szuka małej dziewczynki. Od wczoraj błąka się po ulicach

Funkcjonariusze policji szukają dziewczynki, która prawdopodobnie ma około pięciu lat i była widziana wczoraj jak samotnie spaceruje około północy w Ollerton w Nottinghamshire .

Policja Nottinghamshire twierdzi, że wezwano ich w czwartek około 23:55 po tym, jak dziewczynę widziano na Tuxford Road, niedaleko Newark Road. Jest opisywana jako biała, z krótkimi blond lub brązowymi włosami do ramion i ma na sobie kombinezon w stylu Disneya. Funkcjonariusze używają dronów i psów tropiących, aby pomóc w poszukiwaniach, jednocześnie prowadząc dochodzenia od drzwi do drzwi, podała policja Nottinghamshire w oświadczeniu.

Inspektor Hayley Crawford z policji Nottinghamshire powiedziała: „Zgłoszenia tego rodzaju są czymś, co policja traktuje bardzo poważnie i mamy w Ollerton wiele zasobów, które mogą pomóc w poszukiwaniach. Poinformował nas członek społeczeństwa, który zadzwonił i powiedział, że dziewczyna nie była w żaden sposób zmartwiona, jednak ważne jest, abyśmy wiedzieli, że jest bezpieczna. Niestety nie mamy zbyt wielu informacji ani zdjęcia dziewczyny na tym etapie. Ponadto, jeśli twoje dziecko jest w tym wieku, z okolicy i nosi Disney-Onesie, natychmiast nas o tym poinformujcie”. (Źródło: standard.co.uk)

Powrót na górę