Logo
 Wydrukuj tę stronę

Książę Harry już dawno chciał opuścić dwór. Przez media

Książę Harry już dawno chciał opuścić dwór. Przez media

Większość ekspertów twierdzi, że megxit był wymysłem Meghan Markle. Okazuje się jednak, że książę Harry już wcześniej chciał odejść z rodziny królewskiej. "Nie chcę wykonywać tej pracy, nie chcę tu być, nie chcę tego robić" - mówił jako dwudziestolatek.

Książę Harry był niedawno gościem podcastu Daxa Sheparda. W rozmowie z amerykańskim aktorem zdradził coś, co burzy przekonania ekspertów, którzy twierdzą, że odejście z rodziny królewskiej wynikało z decyzji podjętej wyłącznie przez Meghan Markle, a posłuszny mąż miał się jedynie podporządkować dyktującej warunki żonie. Młodszy syn Karola i Diany wyznał jednak, że już jako dwudziestolatek marzył o ucieczce przed królewską sławą. Nie chciał, by którakolwiek wybranka podzieliła los jego matki. Brat księcia Williama w najnowszym wywiadzie zaznaczył, że pomysł porzucenia królewskich obowiązków przeszedł mu przez myśl jeszcze przed poznaniem Meghan Markle. Tragiczne losy księżnej Diany były głównym powodem, dla którego chciał mieć normalne życie z dala od śledzących rodzinę mediów.

Poczynania brytyjskiej prasy negatywnie wpłynęły na życie młodego księcia. " Widziałem, jak to wygląda za kulisami, jak działa ten świat. Nie chciałem być tego częścią. Przed spotkaniem Meghan było to w dużej mierze związane z mediami, gniewem i frustracją z powodu tego, jakie to wszystko było niesprawiedliwe. Nie chodziło tylko o mnie, ale o wszystkie rzeczy, które widziałem - mówił w rozmowie z Shepardem. 

Książę Harry nie mógł pogodzić się z tym, że od dnia narodzin skazany był na dorastanie na oczach milionów ludzi. (Źródło: gazeta.pl)

Zobacz także:

© Goniec.com