Logo
 Wydrukuj tę stronę

Finał Ligi Mistrzów w Londynie? Jest na to duża szansa

Finał Ligi Mistrzów w Londynie? Jest na to duża szansa

UEFA przeprowadzi rozmowy z rządem w sprawie przeniesienia finału Ligi Mistrzów do Londynu. Decyzja ma zapaść do wtorku.

UEFA zapowiedziała, że ​​przeprowadzi dziś rozmowy z rządem Wielkiej Brytanii na temat przeniesienia starcia między Chelsea a Manchesterem City do stolicy, a najbardziej prawdopodobnym miejscem będzie Wembley. Ograniczenia dotyczące podróży zagranicznych mają zostać złagodzone 17 maja, ale Turcja została dodana do listy krajów "czerwonych '' rządu Wielkiej Brytanii, ponieważ liczba przypadków COVID-19 wciąż tam rośnie. Decyzja ma zostać podjęta do wtorku, czy mecz odbędzie się na stadionie Ataturk w Stambule, jak pierwotnie planowano, czy w innym miejscu.

W piątek sekretarz transportu Grant Shapps powiedział kibicom, aby nie podróżowali do Turcji i potwierdził, że Wielka Brytania jest otwarta na organizację meczu, ale podkreślił, że jest to decyzja dla organu zarządzającego europejskim futbolem.

Finał play-off mistrzostw ma obecnie zostać rozegrany na Wembley tego samego dnia, co finał Ligi Mistrzów - 29 maja, ale angielska liga piłkarska jest otwarta na przesunięcia. (Źródło: sky.news.com)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco i wiedzieć co się dzieje na Wyspach oraz w Polsce, zapraszamy na www.goniec.com ponownie!

Zobacz także:

© Goniec.com