MenuNagroda za odnalezienie największego królika na świecie

  • Napisane przez  goniec.com
Nagroda za odnalezienie największego królika na świecie westmercia.police.uk

Mierzący niemal 130 cm długości królik Dariusz został skradziony z przydomowego ogródka we wsi Stoulton w pobliżu angielskiego Worcestershire. Zrozpaczona właścicielka gigantycznego królika, zdobywcy wielu trofeów na wystawach zwierząt, zaoferowała 1000 funtów nagrody za pomoc w jego odnalezieniu.

- To bardzo smutny dzień - powiedziała Annette Edwards, właścicielka królika Dariusa tuż po jego kradzieży. Za pomoc w jego odnalezieniu zaoferowała nagrodę w wysokości 1000 funtów. Policja West Mercia wyjaśniła, że ​​uważa królik Darius został skradziony w nocy z soboty na niedzielę z wybiegu, który znajduje się w przydomowym ogrodzie właścicieli.

Mierzący 129 cm długości królik Darius w kwietniu 2010 roku został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa. Uznano go za najdłuższego królika żyjącego na świecie.  Pani Edwards powiedziała, że ​​Darius jest "za stary, by rozmnażać" i błaga o jego zwrot. (Źródło: polsatnews.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco i wiedzieć co się dzieje na Wyspach oraz w Polsce, zapraszamy na www.goniec.com ponownie!

Powrót na górę