Logo
 Wydrukuj tę stronę

Ikea, Lewis, Primark. Giganci oficjalnie potwierdzają otwarcie placówek

Ikea, Lewis, Primark. Giganci oficjalnie potwierdzają otwarcie placówek

John Lewis, Primark, Poundland i Ikea, potwierdzili, że ponownie powitają klientów 12 kwietnia.

Rzecznik Johna Lewisa powiedział, że otwarte zostaną 32 sklepy. 16 zostało zamkniętych na stałe. Od poniedziałku zostanie wdrożonych szereg środków umożliwiających zachowanie dystansu między ludźmi, a gospodarze obsługi klienta będą zarządzać kolejkami, nowymi skrzynkami zwrotnymi i kwarantanną zwróconych towarów przez 48 godzin.  Usługi „kliknij i odbierz” następnego dnia zostaną wznowione w sklepach John Lewis od poniedziałku w ponad 900 lokalizacjach w całym kraju.

Dyrektor wykonawczy John Lewis, Pippa Wicks, powiedziała, że ​​pracownicy są „zachwyceni, mogąc powitać w naszych sklepach klientów, których tak bardzo nam brakowało”, aby „ponownie połączyć ich radością z fizycznych zakupów”.

Ikea ogłosiła również, że pracownicy ponownie otworzą sklepy w Anglii i Walii 12 kwietnia. Sklepy będą korzystać z naprzemiennych systemów wejściowych, będą oferować środki do dezynfekcji rąk i będą wprowadzać bardziej regularne procedury czyszczenia. Restauracje Ikea pozostaną zamknięte do następnego etapu złagodzenia blokady 17 maja.

Primark planuje przedłużyć godziny otwarcia od poniedziałku, a sklepy będą otwarte średnio o dwie dodatkowe godziny w przyszłym tygodniu. Godziny otwarcia będą się różnić w zależności od lokalizacji. Zmiana ta ma na celu zmniejszenie kolejek, zwiększenie popytu i zapewnienie ludziom więcej czasu na bezpieczne zakupy. Dyrektor naczelny Primark, Paul Marchant, powiedział: „Bezpieczeństwo pozostaje na pierwszym planie. Wydłużyliśmy godziny otwarcia w prawie wszystkich naszych sklepach, aby pomóc w bezpiecznym zaspokojeniu popytu, ale prosimy również naszych klientów, aby podtrzymywali wsparcie i ducha, jakie okazywali w zeszłym roku, zwłaszcza jeśli stali w kolejce na zewnątrz lub w sklepie ”. (Źródło: metro.co.uk)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco i wiedzieć co się dzieje na Wyspach oraz w Polsce, zapraszamy na www.goniec.com ponownie!

Zobacz także:

© Goniec.com