MenuJuż wkrótce będzie można pójść do fryzjera, na siłownie oraz wyjechać na kemping

  • Napisane przez  goniec.com
Już wkrótce będzie można pójść do fryzjera, na siłownie oraz wyjechać na kemping

Boris Johnson potwierdził, że wszystkie zbędne sklepy będą mogły zostać ponownie otwarte od 12 kwietnia . Premier ogłosił, że Anglia może przejść do kolejnego etapu łagodzenia blokady koronawirusa za tydzień od dziś. Oprócz tego siłownie, fryzjerzy i wakacyjne kempingi mogą zostać ponownie otwarte, a ogródki piwne i restauracje na świeżym powietrzu mogą obsługiwać klientów.

"Chciałbym jeszcze raz podziękować wszystkim za cierpliwość, ponieważ jest teraz naprawdę jasne, że to się opłaca i to wasze zbiorowe wysiłki, nasze wspólne wysiłki, które dały nam kluczowy czas i przestrzeń do zaszczepienia ponad 31 milionów ludzi '' - powiedział. Johnson powiedział na konferencji prasowej Downing Street. „I rezultatem waszych wysiłków i oczywiście wraz z wprowadzeniem szczepionek jest to, że mogę dzisiaj potwierdzić, że od poniedziałku 12 kwietnia przejdziemy do drugiego kroku naszej mapy drogowej. - Ponowne otwieranie sklepów, siłowni, ogrodów zoologicznych, kempingów wakacyjnych, usług higieny osobistej, takich jak fryzjerzy i oczywiście ogródki piwne i wszelkiego rodzaju gościnność na świeżym powietrzu.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco i wiedzieć co się dzieje na Wyspach oraz w Polsce, zapraszamy na www.goniec.com ponownie!

Powrót na górę